Wpis z mikrobloga

Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywistości. Na zdjęciu mężczyźni w wieku ok. 30-40 lat. Mega niezadbani, zakola, łysina, piwny brzuch, szara cera, twarz zmęczona od picia alkoholu. Alkohol i papierosy bardzo przyśpiesza starzenie. Ulubionym napojem polaczka jest piwsko które pije przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Sciana dotyczy mężczyzn 30-40 latków którzy najgłośniej kwiczą że kobiety w ich wieku są nieaktralcyjne. W komentarzu wklejam zdjęcie jak wyglądają polki po 40-stce. Zadbane, wymalowane, super figura.

Polak po 40 stce: łysy, zakolak, piwny brzuch, smutny wyraz twarzy a do tego agresywny burak z kosmicznym ego który myśli że jest atrakcyjny dla kobiet 10 lat młodszych od niego. Buraki bezwstydne przekonane o tym że są greckimi bogami zaczepiają młode dziewczyny na ulicy myśląc że mają szansę. Ostatnio na ulicy często podchodzą do mnie stare dziady 40-60 lat zapytać się o godzinę lub udają zgubionych i pytają się o drogę. Oczywiście muszą zaczepić młoda, ładną dziewczynę chociaż wokoło niego przechodzi mnóstwo innych mężczyzn i starszych kobiet którzy lepiej orientowaliby się w terenie niż młoda dziewczyna, która nie zna miasta.

Przypomina mi się historia jak kiedyś stary dziad zapytał mnie na którym przystanku ma wysiąść, mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę. Nie zapytał starszej kobiety, statszego chłopa, musiał zapytać młodą piekną dzieczynę. Skąd miałam wiedzieć gdzie jest jego ulicą jak ja do tego miasta przyjechałam na studia miesiac temu? Aby się odczepil powiedziałam żeby wysiadł na jakimś losowym przystanku. Później zaczął drzeć mordę na mnie że źle mu powidziałam. Dobrze tak staremu dziadowi.

Gdzie są ci atrakcyjni faceci 30-40 lat którzy myślą że z wiekiem mają szansę u 20-latek?
Kiedy przechadzam się ulicami w centrum Polskich miast to przystojnego mężczyznę za którym się obejrzę spotkam raz na godzinę, za to ładną kobietę widzę co 5 minut.

Dlaczego podczas meczów operator kamery na pokazuję piękne polki? Dlaczego natalia Siwiec została miss euro? Bo polskie kobiety są piękne a polacy brzydcy. Czy podczas transmisji meczu są ujęcia z kamery na pięknego kibica mistera meczu? Nie ma. Miss euro zostają kobiety.

#zwiazki #tinder #blackpill #redpill #p0lka #mecz #rozowepaski #niebieskiepaski
xena_x - Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywisto...

źródło: 5d76beb2c5230_o_full (1)

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle no to, że jakbyś zadbał przed swoim urodzeniem o geny, to byś lysiny nie miał, polaku robaku zakolaku. A tak to tylko p0lce vitamince obrzydzasz życie, bo jeszcze na ciebie spojrzy przypadkiem tfu.

Klasyczne wynurzenia jakichś głupkowatych p0lek, nic nowego, same się podkładają ze swoimi "mądrościami".
  • Odpowiedz
Przypomina mi się historia jak kiedyś stary dziad zapytał mnie na którym przystanku ma wysiąść, mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę. Nie zapytał starszej kobiety, statszego chłopa, musiał zapytać młodą piekną dzieczynę. Skąd miałam wiedzieć gdzie jest jego ulicą jak ja do tego miasta przyjechałam na studia miesiac temu? Aby się odczepil powiedziałam żeby wysiadł na jakimś losowym przystanku. Później zaczął drzeć mordę na mnie że źle mu powidziałam. Dobrze tak staremu dziadowi.


@
  • Odpowiedz
@xena_x: Operator pokazuje ładne kobiety, bo mu się podobają. Dobrze, że takie kobiety jak Ty nie są operatorami, bo bym musiał murzynów cały mecz oglądać.
  • Odpowiedz
@xena_x jaki wysryw ( ͡ ͜ʖ ͡)

Powiedz proszę, kto cię skrzywdził dziecko?

Nie wiem czy wiesz ale wszyscy się starzejemy, czas nie stoi w miejscu, proponuję napisać za 20 lat kiedy sama uderzysz w ścianę, twoje cycki zamienią się w dwa obwisłe worki a rozstępy na dupie będą przyprawiać o wymioty.
  • Odpowiedz
my w wieku 30-40 mamy najlepsze rwanie, sam miałem po trzy różne w jednym tygodniu więc opowiadasz głupoty. I wszystkie leciały na wygląd bo kasy to to ja nie miałem, ale regularna siłownia, broda, ładna fryzura. A te kobietki z zdjęcia. Pokaz po prysznicu bez makijażu, plus puzzle na dupie i rozwalona wagina gdzie nic nie czuć, jak wiadro .


@Lemurbb: Potwierdzam, 35-45 miałem najlepsze rwanie a najmłodsza miała ojca
  • Odpowiedz
Wiesz dlaczego? Bo chłopy w tym wieku nie potrzebują baby, nie potrzebują już się starać i coś pokazywać. Robią swoje i mają resztę w dup.ie. To jest to piękno bycia chłopem. A podrywanie młodych lasek? ....dla zwykłej rozrywki w przerwie między jednym piwem a drugim.
  • Odpowiedz
@xena_x boli cie ze tacy jak my zajebiscie attakcyjni faceci i z sianem dyktujemy warunki i wolimy 18-24 ??? A takie jak ty to tylko do przeruchania i sajonara ja jestem nagroda deal with it :)))
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum często starsi faceci akurat tak zagadują xD.

Żona mówiła, że gadała sobie z koleżanką przy sklepie i jakiś gość level 50 coś pytał czy był tu żółty samochód, one że nie. Więc zaczął pytać czy ona z Ukrainy, potem coś jeszcze, cała wiązanka, tak że w końcu sobie poszły, bo miały go dość.
  • Odpowiedz