Wpis z mikrobloga

Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywistości. Na zdjęciu mężczyźni w wieku ok. 30-40 lat. Mega niezadbani, zakola, łysina, piwny brzuch, szara cera, twarz zmęczona od picia alkoholu. Alkohol i papierosy bardzo przyśpiesza starzenie. Ulubionym napojem polaczka jest piwsko które pije przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Sciana dotyczy mężczyzn 30-40 latków którzy najgłośniej kwiczą że kobiety w ich wieku są nieaktralcyjne. W komentarzu wklejam zdjęcie jak wyglądają polki po 40-stce. Zadbane, wymalowane, super figura.

Polak po 40 stce: łysy, zakolak, piwny brzuch, smutny wyraz twarzy a do tego agresywny burak z kosmicznym ego który myśli że jest atrakcyjny dla kobiet 10 lat młodszych od niego. Buraki bezwstydne przekonane o tym że są greckimi bogami zaczepiają młode dziewczyny na ulicy myśląc że mają szansę. Ostatnio na ulicy często podchodzą do mnie stare dziady 40-60 lat zapytać się o godzinę lub udają zgubionych i pytają się o drogę. Oczywiście muszą zaczepić młoda, ładną dziewczynę chociaż wokoło niego przechodzi mnóstwo innych mężczyzn i starszych kobiet którzy lepiej orientowaliby się w terenie niż młoda dziewczyna, która nie zna miasta.

Przypomina mi się historia jak kiedyś stary dziad zapytał mnie na którym przystanku ma wysiąść, mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę. Nie zapytał starszej kobiety, statszego chłopa, musiał zapytać młodą piekną dzieczynę. Skąd miałam wiedzieć gdzie jest jego ulicą jak ja do tego miasta przyjechałam na studia miesiac temu? Aby się odczepil powiedziałam żeby wysiadł na jakimś losowym przystanku. Później zaczął drzeć mordę na mnie że źle mu powidziałam. Dobrze tak staremu dziadowi.

Gdzie są ci atrakcyjni faceci 30-40 lat którzy myślą że z wiekiem mają szansę u 20-latek?
Kiedy przechadzam się ulicami w centrum Polskich miast to przystojnego mężczyznę za którym się obejrzę spotkam raz na godzinę, za to ładną kobietę widzę co 5 minut.

Dlaczego podczas meczów operator kamery na pokazuję piękne polki? Dlaczego natalia Siwiec została miss euro? Bo polskie kobiety są piękne a polacy brzydcy. Czy podczas transmisji meczu są ujęcia z kamery na pięknego kibica mistera meczu? Nie ma. Miss euro zostają kobiety.

#zwiazki #tinder #blackpill #redpill #p0lka #mecz #rozowepaski #niebieskiepaski
xena_x - Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywisto...

źródło: 5d76beb2c5230_o_full (1)

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@xena_x: urojenia samic nie znają granic p0lki się starzeją niemiłosiernie szybko na tle innych narodowości. Po 30-stce widać już wyraźne ślady rozkładu nawet wg. badań mężczyźni się wolniej starzeją nie trzeba takich oczywistości nawet pisać wiekszosc z was jest ulana ma kartoflane nosy,pelno tatuazy są leniwe i zaburzone psychicznie
  • Odpowiedz
@xena_x: Zadna nowość xD Zawsze o "ścianie" piszą najgorsze elementy xD Albo doszukują się specjalnie mankamentów u atrakcyjnych kobiet i udają wielce "wymagających", chociaż sami wyglądają jak kup@. Dlatego ja się tym totalnie nie przejmuje bo to i tak nie jest mój target, ja mierzę znacznie wyżej. Niech sobie pogadają jak im ulży ale i tak nie mają szans u kobiet, które krytykują. Nie mówiąc już o top laskach xD
  • Odpowiedz
@xena_x xD na przystanku, na chodniku? Pokazujesz fotki z sektora dla biedaków za bramką.
Sama albo spacerkiem chodnikiem (co ty jesteś pies, żeby Ciebie wyprowadzać?), albo komunikacją miejską. Serio Twojego taty nie stać na spłacanie Twojej karty kredytowej, żebyś mogła sobie uberem podróżować? Już nie wspomnę o samochodzie. Założę się, że jesteś jedną z tych karyn, które wynajmują pokój w mieszkaniu ze współlokatorami.

Przystojnych mężczyzn poznasz w PL w drogich restauracjach,
  • Odpowiedz
  • 1
@zachariasz-grundbaum: a co to ma być jak nie podryw? 21 wiek każdy ma telefon może sprawdzić. Poza tym taki dziad stoi bezczynnie na ulicy o dopiero jak widzi że przechodzi obok niego ładna kobieta to przypomina sobie że nie wie którą godzina i musi zapytać, nie innego mężczyznę, koniecznie kobietę młodszą. Na dodatek udają głuchych nachylają się blisko i proszą żeby kilka razy im powtórzyć
  • Odpowiedz
@xena_x: Mógłbym coś do tego napisać ale jest to albo nędzny bait albo masz poważne problemy ze sobą i postrzeganiem świata.

Czy w jedną czy w drugą stronę - nie warto zużywać klawiatury.

Miss euro zostają kobiety.


@xena_x: xD No szok i niedowierzanie, że MISS zostaje kobieta. Koniec świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xena_x: ty i twoja "piękność" ( ͡° ͜ʖ ͡°) już sam fakt że poruszasz temat starych dziadów i to takich zaniedbanych widać, że robisz to dlatego że sama masz kompleksy, które leczysz oceniając osoby brzydsze od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na zdjęciu mężczyźni w wieku ok. 30-40 lat. Mega niezadbani, zakola, łysina, piwny brzuch, szara cera, twarz zmęczona od picia alkoholu. Alkohol i papierosy bardzo przyśpiesza starzenie.


@xena_x: No nie, lepiej jak kobiety próbować na siłę przekłamać rzeczywistość i kłaść na siebie dzień w dzień 500g podkładu i innej tapety, zakładać sztuczne włosy, sztuczne rzęsy, paznokcie, wpierdzielać botoks, operacje plastyczne i dziesiątki innych zabiegów i dodatków, żeby tylko udawać ładną
  • Odpowiedz
@xena_x: Ile dni z rzędu tutaj te zarzutki mogą być. Zostawmy już tę wojnę płci Amerykanom, jak im się podoba. Kiedyś te wojenki "baby złe - chłopaki złe" kończyły się w podstawówce.
  • Odpowiedz