Wpis z mikrobloga

Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywistości. Na zdjęciu mężczyźni w wieku ok. 30-40 lat. Mega niezadbani, zakola, łysina, piwny brzuch, szara cera, twarz zmęczona od picia alkoholu. Alkohol i papierosy bardzo przyśpiesza starzenie. Ulubionym napojem polaczka jest piwsko które pije przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Sciana dotyczy mężczyzn 30-40 latków którzy najgłośniej kwiczą że kobiety w ich wieku są nieaktralcyjne. W komentarzu wklejam zdjęcie jak wyglądają polki po 40-stce. Zadbane, wymalowane, super figura.

Polak po 40 stce: łysy, zakolak, piwny brzuch, smutny wyraz twarzy a do tego agresywny burak z kosmicznym ego który myśli że jest atrakcyjny dla kobiet 10 lat młodszych od niego. Buraki bezwstydne przekonane o tym że są greckimi bogami zaczepiają młode dziewczyny na ulicy myśląc że mają szansę. Ostatnio na ulicy często podchodzą do mnie stare dziady 40-60 lat zapytać się o godzinę lub udają zgubionych i pytają się o drogę. Oczywiście muszą zaczepić młoda, ładną dziewczynę chociaż wokoło niego przechodzi mnóstwo innych mężczyzn i starszych kobiet którzy lepiej orientowaliby się w terenie niż młoda dziewczyna, która nie zna miasta.

Przypomina mi się historia jak kiedyś stary dziad zapytał mnie na którym przystanku ma wysiąść, mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę. Nie zapytał starszej kobiety, statszego chłopa, musiał zapytać młodą piekną dzieczynę. Skąd miałam wiedzieć gdzie jest jego ulicą jak ja do tego miasta przyjechałam na studia miesiac temu? Aby się odczepil powiedziałam żeby wysiadł na jakimś losowym przystanku. Później zaczął drzeć mordę na mnie że źle mu powidziałam. Dobrze tak staremu dziadowi.

Gdzie są ci atrakcyjni faceci 30-40 lat którzy myślą że z wiekiem mają szansę u 20-latek?
Kiedy przechadzam się ulicami w centrum Polskich miast to przystojnego mężczyznę za którym się obejrzę spotkam raz na godzinę, za to ładną kobietę widzę co 5 minut.

Dlaczego podczas meczów operator kamery na pokazuję piękne polki? Dlaczego natalia Siwiec została miss euro? Bo polskie kobiety są piękne a polacy brzydcy. Czy podczas transmisji meczu są ujęcia z kamery na pięknego kibica mistera meczu? Nie ma. Miss euro zostają kobiety.

#zwiazki #tinder #blackpill #redpill #p0lka #mecz #rozowepaski #niebieskiepaski
xena_x - Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywisto...

źródło: 5d76beb2c5230_o_full (1)

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
Oczywiście muszą zaczepić młoda, ładną dziewczynę

, mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę

, musiał zapytać młodą piekną dzieczynę.

Bo polskie kobiety są piękne


Jeśli to nie bait to mam dla Ciebie smutna wiadomość, skończysz na śmietniku szybciej niż Ci się wydaje.
  • Odpowiedz
zakola, łysina, piwny brzuch, szara cera, twarz zmęczona od picia alkoholu.


Hahah, dobre
a te niezadbane kobiety po 30, zmarszczki, cellulit, obwisłe cycki i tyłek, o śmierdzącej i luźnej kuciapce nie wspomnę
i oczywiście nic w życiu nie osiągnięte, bo całe życie easy mode na wyglądzie
dramat :(
  • Odpowiedz
Tak to jest, jak brzydka baba z mordą ukrytą pod kilogramem szpachli płodzi dzieci z atrakcyjnym facetem. Potem jak się syn urodzi, to przejmuje geny brzydoty matki, ale tego pod mejkapem nie ukryje, więc zostaje mu piwerkowanie.
  • Odpowiedz
Gdzie są ci atrakcyjni faceci 30-40 lat którzy myślą że z wiekiem mają szansę u 20-latek?


@xena_x: Wrzuce ci odpowiedz w postaci obrazka, to zrozumiesz jak wyglada postrzeganie "atrakcyjnosc" u mezczyzn a jak u kobiet. Wyglad to jedynie mala skladowa atrakcyjnosci u mezczyzn. Stad wlasnie zwiazki z 20 latami roznicy.

Dodatkowo mezczyzni osiagaja szczyt caloksztaltowej atrakcyjnosci dopiero w wieku 30-45 lat.
DorodnyWieprz - >Gdzie są ci atrakcyjni faceci 30-40 lat którzy myślą że z wiekiem ma...

źródło: Yoddler_330_Large

Pobierz
  • Odpowiedz
@xena_x: nie mam 30 a jestem łysy i mam smutną twarz jak większość Polaków 😅 również kobiet, tak zostaliśmy wychowani, nie okazujemy fałszywych uśmiechów jak Holendrzy
..
A co do łysienia, większość to ma z powodu zdrowotnych, nie jest to zaniedbanie, tylko choroba, bądź ewolucja...

Moje pokolenie już nie pije lol
  • Odpowiedz
Nigdzie, w żadnym innym kraju nie doświadczyłam takiego chamstwa i braku kultury u facetów jak tutaj.


@WyzwolonaPodrozniczka: ty byłaś gdzieś za granicą swojego grajdołka? Chyba nie, bo byś nie pisała takich bzdur. Pierwszy z brzegu przykład, gdzie nachalny Portugalczyk mało nie zmacał mojej partnerki mimo tego, że widział że nie jest sama. Gdyby nie ja to by to zrobił. To pewnie jest przejaw kultury wg Ciebie, tak? Jprdl... To ja
  • Odpowiedz