Wpis z mikrobloga

Jestem administratorem lokalnego Spotted i po raz któryś otwiera mi się nóż w kieszeni. "Empatyczna" szpara jest w stanie zniszczyć komuś życie tylko dlatego, że zagadał do jej kaszaka na święcie kolorów przy robieniu zdjęć. Gościa znam, miał zawsze pod górkę, jest biedny i sporo przeszedł w życiu, chodzi w starszych ciuchach, ale jest całkiem niegrozny. Ma pasję w postaci robienia zdjęć i miasto go bierze na imprezy żeby obskoczył i porobił fotki, przy tym jest miły i często zagaduje ludzi, w tym dzieciaki, z czystej życzliwości, a głupia torba jest w stanie wystawić kogoś na publiczny lincz pisząc takie śmieci i publikując jego wizerunek (twarz ja ocenzurowalem na potrzeby wykopu, ona chciała żebym wrzucił całe jego zdjęcie.) Drugie zdjęcie w komentarzu, jak coś babsko odpisze to wam wrzucę screena.

#logikarozowychpaskow
koronawirus - Jestem administratorem lokalnego Spotted i po raz któryś otwiera mi się...

źródło: temp_file1643761837421891183

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • 120
@koronawirus: to niech mu dadzą jakąś kamizelkę "prasa" czy "obsługa" z logiem tej wichury i nie będzie nieporozumień. A tak to jeździ jakiś dziwny koleś, robi zdjęcia, zagaduje dzieci - no tak, pierwsze co przychodzi do głowy, że pracuje dla urzędu miasta. ()
  • Odpowiedz
  • 248
@ch1va5 Ale wytłumacz mi co jest złego w odezwanie się do dziecka XD Jak matka się martwi to niech najpierw podejdzie i zagada do niego zamiast próbować niszczyć mu życie publicznie dopinajac łatkę pedofila
  • Odpowiedz
Trzeba posądzić taką o zniesławienie to się zastanowi drugi raz


@AnonimoweLwiatko: tak, tak, laski oskarżają facetów o gwałt, którego nie popełniają i wychodzą z tego cało, to za takie zniesławienie na pewno bekną. Policja pogrozi palcem i tyle z tego będzie. A jak gość się powiesi no to szkoda, szkoda.
  • Odpowiedz
@koronawirus: nie wiem ale wolałbym żeby nikt bez mojej zgody lub obecności nie zaczepiał mojego dziecka. Nie wiem czy według ciebie to stosowne ale w obecnych czasach chyba nie ma się co dziwić o obawy.
  • Odpowiedz
nie wiem ale wolałbym żeby nikt bez mojej zgody lub obecności nie zaczepiał mojego dziecka. Nie wiem czy według ciebie to stosowne ale w obecnych czasach chyba nie ma się co dziwić o obawy.


@YeahBunny: on nie ogląda archiwialnych przesłuchań wrzucanych na yt czy tiktoka przez policję i nie wie ile z tych oprawcow to byli wlasnie tacy niepozorni panowie ktorzy mieli dobry powód by się kręcić przy dzieciach
Później
  • Odpowiedz
nie wiem ale wolałbym żeby nikt bez mojej zgody lub obecności nie zaczepiał mojego dziecka. Nie wiem czy według ciebie to stosowne ale w obecnych czasach chyba nie ma się co dziwić o obawy.

Odpowiedz


@YeahBunny: Tak i dlatego bez cienia ironii mówię, że jak dziecko gdzies bedzie siedziec i płakać to odwróce tylko wzrok, bo mniejsza afera w tym kraju będzie jak dziecko umrze niż jak jakiś meżczyzna (tfu)
  • Odpowiedz
@koronawirus: chłop se robi zdjęcia w miejscu publicznym ZAMKNĄĆ GO PODEJRZANIE WYGLĄDA, tymczasem na głównej znalezisko jak jakaś julka na jakimś zgromadzeniu wypina dupsko i rozkłada nogi pokazując majtki, a policja stoi obok i ma to w piździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koronawirus chyba nie ma nigdzie tyle matek p0lek co w kamiennej górze. Jestem tam raz w tygodniu i za każdym razem zastanawiam się kto tam mieszka z własnej woli xd
  • Odpowiedz
@koronawirus:

miał zawsze pod górkę, jest biedny i sporo przeszedł w życiu

Dobre copium na typa, który szwenda się wśród dzieci z aparatem, cyka fotki i zagaduje z dupy xD
Lizaków przypadkiem nie daje i nie jeździ starym amerykańskim vanem? Albo nie ma gromadki małych kotków w domu?
Tak jak pisze @ch1va5 - kurna niech se typ wyrobi plakietkę albo choćby kamizelkę z napisem "FOTOGRAF" i siema nara nie ma tematu. Jeszcze jakby coś mu się tam zderzało pod kopułą, to by miał adres na FB czy własną stronę, gdzie można
  • Odpowiedz
@koronawirus: no dobra ale z drugiej strony jak gość jest znany na całą okolicę, lubiany i w ogóle brany do zleceń przez miasto to chyba każdy wie o kogo chodzi i że to nic wielkiego?
  • Odpowiedz
  • 23
@koronawirus: Wysłuchałem już tyle zbrodni o pedofilach/mordercach że po przeczytaniu opisu w głowie miałem że pasuje idealnie na takiego co by mógł coś takiego #!$%@?ć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz