Wpis z mikrobloga

  • 1
@Dueil_angoisseus: "czy chcielibyście mieć dzieci w obecnych czasach" tak się składa, że nigdy nie było lepszych do rodzenia dzieci tylko ludziom się po prostu nie chce. I ja się nie dziwię bo sam nie chcę, ale nie dorabiam do tego głupawych ideologii.
  • Odpowiedz
Podaj 3 przykłady.


@Dueil_angoisseus:

Tylko tyle?

- Prymas Polski wraz z biskupami brali udział w konfederacji Targowickiej
- potępienie powstania Listopadowego przez Papieża
- Prymas Polski oraz biskupi sprzeciwili się zniesieniu liberum veto. Działali jako habsburscy szpiedzy. Dodatkowo sam Prymas Wacław podczas Potopu Szwedzkiego złożył hołd lenny księciu Prus.
  • Odpowiedz
Dzietność spada to fakt ale powiedzcie sobie czy chcielibyście mieć dzieci w obecnych czasach?


A co to za różnica jakie czasy? Żadne czasy nie są dobre do posiadania dziecka, jak widzi się tylko w czarnych barwach ¯\(ツ)/¯

Z resztą w domach dziecka są tysiące niechcianych dzieci. Adoptujcie sobie i po temacie.


Sam jestem zwolennikiem tego rozwiązania, ale musisz mieć świadomość że to nie takie proste. Pomijając oczywiście trudną procedurą adopcyjną, to dzieci
  • Odpowiedz
Dzietność spada to fakt ale powiedzcie sobie czy chcielibyście mieć dzieci w obecnych czasach? Z resztą w domach dziecka są tysiące niechcianych dzieci. Adoptujcie sobie i po temacie.


@Dueil_angoisseus: Bez sensu. Przecież na memie jest para, która dokonała już wyboru i nie była to adopcja dzieci, tylko psy.

Poza tym, jeśli chcieliby mieć dzieci, to najprawdopodobniej mieliby swoje, a nie adoptowane.
  • Odpowiedz