Wpis z mikrobloga

@szarley:
Wskaż mi jeden obrzęd religijnym gdzie była polityczna agitacja.
Żeby było jasne nie mam nic do parady czy marszu ulicami miasta w jakiś dzień dla osób LGBT. Tylko bez gorszącej skrajności i agitacji ot zwykły przemarsz + hasła wsparcia zachęcające do wyjścia z szafy. Wiem że odbijesz mi piłeczkę o tym że Boże Ciało, że ukrzyżowanie etc. tylko że czy tego chcesz czy nie ale religia a w szczególności
  • Odpowiedz
@szarley:
Tak samo jak nie zastąpisz godła kaczką czy bobrem i tak samo jak nie zastąpisz hymnu jakąś piosenką Dody.
Nigdy nie zrównasz statusu Religii i ideologii. Gdyby np. homoseksualiści wprowadzili Konstytucję 3 Maja albo homokomando doprowadziło do Powstania Listopadowego to zaręczam Cię że parady równości byłyby na ulicach każdego miasta i każdego miasteczka.
  • Odpowiedz
a co jest złego w paradach równości? Bożego ciała też zabronisz?


@szarley: Nie wiem, czy coś złego, ale robienie 3 parad jak w Wawie, bo się kłócą o pieniądze i to jest motywacją w dużej części jak się okazuje to jest trochę niepoważne.
  • Odpowiedz
3. Para z psem zamiast z dziećmi. Dzietność spada to fakt ale powiedzcie sobie czy chcielibyście mieć dzieci w obecnych czasach? Z resztą w domach dziecka są tysiące niechcianych dzieci. Adoptujcie sobie i po temacie.


@Dueil_angoisseus: to biorą psiedzko.
  • Odpowiedz
w szczególności religia rzymskokatolicka odegrała w naszym kraju szczególną rolę na przestrzeni wieków


@Dueil_angoisseus: nikt nie sprzedał kraju tyle razy i nie zrobił tak źle jak oni xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@przegro_pisarz narysowany obrazek dowodem na wszystko, zapytaj dziadków jak pięknie się w Polsce żyło, chyba że z pewnych względów mieli trochę lepiej. na każdym spacerze spotykam ludzi z psami w wózku i obok parę gejów, ale to tylko urojenia akurat
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: same dobre rzeczy. Poza psiarzami (sam kocham swoje zwierzaki, ale wiem że czasem przesadzam traktując ich jak wanna-be protezę swoich "dzieciaków") to nie mam absolutnie do czego się przyczepić. Ludzie mają za dużo dzieci w większości, co powoduje liczne problemy różnej natury. Część jest też do nich przymuszana.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Ja to kocham takie wybrane momenty porównawcze. A weź teraz narysuj jaka była imba w 1980 bo ojciec głowa rodziny jedyna pracująca straciła pracę albo miał wypadek i go #!$%@? z roboty bez do widzenia. ( ͡º ͜ʖ͡º) Albo jakbył weekend i koledzy z jednostki czy pracy przychodzili się napić, a dzieci siedziały pozamykane w pokoju albo biegały se luzem.
SarahC - @przegro_pisarz: Ja to kocham takie wybrane momenty porównawcze. A weź teraz...

źródło: 307086312_10160074814482943_9113940930813370236_n

Pobierz
  • Odpowiedz