Wpis z mikrobloga

a ty serio wierzysz w to że po takiej kobiecie nie było widać przed ślubem jaka jest i jak się zachowuje ?


@Linnior88: nie zawsze widać. Nie bez powodu istnieje stereotyp, że kobieta pokazuje twarz po ślubie. Bo w większości przypadków tak właśnie jest. U facetów wygląda to dosyć podobnie.
  • Odpowiedz
@markhausen: @2-aminopirydyna

Przecież taki podział zadań jest idealny.
Ja mam tak z moją babą, że ja lubię łazić, a ona nie. Idealna niedziela wygląda tak, że po śniadaniu biorę młodego na 4 godziny do lasu/w góry, a baba coś poogarnia, ugotuje, zrobi spa i poczyta książkę. Po południu ona pójdzie na plac zabaw gdzie wypada się socjalizować z innymi, czego ja nie lubię.
Win-win-win - wszyscy robili cały dzień to co
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx takie rzeczy są robione specjalne, do tego jest to z Onet kobieta, skierowane do kobiet więc mężczyźni tam nie wchodzą, jeśli kobieta która straciła męża wejdzie sobie w dzień ojca w media które mają w nazwie kobieta, raczej nie wchodzi tam czytać życzeń dla mężczyzny
a ludzie szukają każdej okazji by prowadzić wojenki o nic
  • Odpowiedz
@pan_demonium:

Pewnie, że tak. Każde z nas ma swoje specjalności np. ona zawsze robi pranie/prasowanie/układanie, a ja sprzątam na błysk królestwo mego tronu.
  • Odpowiedz
@markhausen

Ech, matki nie są lepsze xD dzisiaj słuchałem radia bodajże Melo i prowadzący rozmawiał z jakąś słuchaczką co mówiła że z 11-miesiecznym bombelkiem właśnie wychodzi w góry, bo lubi łazić po górach itd. Dziennikarz się spytał czy to taki prezent na dzień ojca, a ta cisza... i mówi że w sumie to sama idzie w góry, ojciec w domu został i że on nie lubi gór xD

Rozumiecie? Ojciec nie lubi
  • Odpowiedz