Wpis z mikrobloga

Ech, matki nie są lepsze xD dzisiaj słuchałem radia bodajże Melo i prowadzący rozmawiał z jakąś słuchaczką co mówiła że z 11-miesiecznym bombelkiem właśnie wychodzi w góry, bo lubi łazić po górach itd. Dziennikarz się spytał czy to taki prezent na dzień ojca, a ta cisza... i mówi że w sumie to sama idzie w góry, ojciec w domu został i że on nie lubi gór xD
Rozumiecie? Ojciec nie lubi gór,
  • Odpowiedz
@markhausen w sumie to w #!$%@? przykre. Ojciec zamiast spędzić dzień z dzieckiem to siedzi sam na chacie pewnie i ino myśli z kim to się ożenił. A za kilka lat magik :((((((
  • Odpowiedz
@markhausen a ty serio wierzysz w to że po takiej kobiecie nie było widać przed ślubem jaka jest i jak się zachowuje ?
Akurat osoby dość egoistyczne jakoś strasznie się z tym nie kryją
To był poprostu wybór tego faceta że z taką jest , wolał ładne nogi od charakteru to ma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@markhausen: nie ocenialbym tak łatwo.

Może się umówili i ojciec chciał mieć do południa czas dla siebie a później pójdą gdzieś razem.

Przy dzieciakach mieć parę h dla siebie to wbrew pozorom też może byc prezent :D
  • Odpowiedz
dzisiaj jest jego pierwszy dzień ojca, więc Matka wzięła bombelka i poszła z nim łazić po górach


@markhausen: ojciec ma spokój od matki i kaszojada. Może tego chciał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@markhausen nie no ale w sumie nie rozumiem co chcesz przekazać... myślisz, że ona siłą mu wyrwała dziecko? Jak jest lamus i nie lubi spędzać czasu ze swoim dzieckiem to czy jest to wina matki? No weź mi powiedz co chciałeś przekazać postem bo może się nie rozumiemy i źle wszystko oceniłem.
  • Odpowiedz
Dziennikarz się spytał czy to taki prezent na dzień ojca, a ta cisza... i mówi że w sumie to sama idzie w góry, ojciec w domu został i że on nie lubi gór xD


@markhausen: przecież to brzmi jak wykrętka, żeby kobieta nie powiedziała na antenie, że ma problem ze swoim starym xd
  • Odpowiedz
Ech, matki nie są lepsze xD dzisiaj słuchałem radia bodajże Melo i prowadzący rozmawiał z jakąś słuchaczką co mówiła że z 11-miesiecznym bombelkiem właśnie wychodzi w góry


@markhausen: to chyba zajebiście, ojciec ma cały dzień dla siebie xD
  • Odpowiedz
nie no staram się nie oceniać ale to pytanie o dzień ojca tak ja wybiło z rozmowy że trochę to wyglądało jakby zapomniała że taki dzień dziś jest xD


@markhausen: Nie każdy to świętuje. Nie ma takiego obowiązku. Ja tam nie lubię jak ktoś robi wiochę, bo mam jakieś święto. Poza tym też te święta działają tak, że jak ktoś o tym zapomni to sprawia drugiej osobie przykrość mimo, że resztę roku się interesuje daną osobą. Wolę jak niebieski zapomni o moich urodzinach, ale rozmawiamy ze sobą resztę roku niż jak raz w roku dostanę jakiś spam na fb czy sms i nawet dalej się nie gada, tylko:
- wszystkiego najlepszego
- dzięki
∿ rok
  • Odpowiedz
@robertx: Samotne mamy wysypiają się tak, jak sobie pościeliły. Jestem w stanie zrozumieć kobiety, który straciły faceta z powodu śmiertelnego wypadku lub choroby. Takie sytuacje się zdarzają i myślę, że ciężko się po czymś takim podnieść. Ale takie użalanie się, że młodą siksę swędziało cipsko i wpadła, no to sory. Tak wam się spieszyło? Mówienie że facet zostawił? Sama się dałaś wydymać, bo chciałaś na fejsbuku pokazać się z fajną furą w leasingu i zrobić sobie zdjęcie na balkonie na Mokotowie. No bo nie możesz być gorsza niż psiapsiółka. Trzeba myśleć co się robi - ja to słyszałem mnóstwo razy w swoim życiu.

Ja zawsze mam bekę z takich kobiet. 10 lat temu jedna z drugą taka do przodu ("no zawalcz o mnie, no pokaż na co cię stać"), a dzisiaj idzie taka z pochyloną główką i mokebiątkami. Taka to już pójdzie na wiele ustępstw, żeby tylko znaleźć frajera, który będzie na to robił. Heh. Po co to piszę? Po to żeby uświadamiać młodszych kolegów, o tym trzeba pisać. Bo system prawny jest skonstruowany na niekorzyść mężczyzn. I nie, nie są to moje wypociny - na ten problem zwracali uwagę już jakiś czas temu radcy prawni. Ale co tam, jakoś to będzie.

Oczywiście nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego worka, żeby nie
  • Odpowiedz