Wpis z mikrobloga

Myśleliście o tym jakie macie wady charakteru, tak bez udawania przed samym sobą? potrafilibyście sporządzić listę? Parę dni temu zrobiłam sobie taką i skończyła się na 131 cechach i zachowaniach, może jeszcze przyjdzie mi coś do myśli i dodam, ale już na ten moment trochę nie mogę się nadziwić jakim jestem obrzydliwym i #!$%@?łym kawałkiem człowieka. Zawsze się nienawidziłam do krwi, ale leniwiej było powiedzieć że za całokształt, a jednak teraz z zobrazowaniem wszystkich detali to naprawdę nie widzę powodu by taki człowiek miał prawo chodzić po ziemi. Nie wiem ile mogłabym spisać zalet, ale myślę że gdzieś 1/10 tego, nawet mi się nie chce, bo połowę wmówiła mi babcia i tak niezbyt wierzę. Polecam ćwiczenie bardzo serdecznie.

#psychologia #depresja
jutronaobiadznowuryz - Myśleliście o tym jakie macie wady charakteru, tak bez udawani...

źródło: temp_file4480186223221204268

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
ale myślę że gdzieś 1/10 tego, nawet mi się nie chce, bo połowę wmówiła mi babcia i tak niezbyt wierzę.


@jutronaobiadznowuryz: No, to teraz z całej listy popodkreślaj te, które słyszałaś wielokrotnie pod swoim adresem od najbliższego otoczenia jak byłaś dzieckiem. Tylko uczciwie. Ciekawe co ci wyjdzie?
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz tak, staram sie byc samoswiadomy, ale moje wlasne wady mnie tak nie raza, tak jak twoje ciebie.
Nawet raz na jakims discordzie, ktorego mialem przez jakis czas, napisalem, ze w glebi duszy jestem zly i zepsuty (lub cos podobnego) tak po prostu i jak sie pewnie domyslasz - nobody gives a fuck.
Z toba pewnie jest podobnie, who cares, wiec po co sie tak zadreczac
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: może jednak nie, zwłaszcza jak masz tendencje do srogiego delulu w tej kwestii, super ćwiczenie rozwijające partie ciała odpowiedzialne za robienie sobie krzywdy, tobie to by się odwrotność takiego przydała ( -_-)

jestem ciekaw czy zgodziłbym się choć z 1/10
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: Może pokoloruj sobie na wady małe, średnie i większe. Spróbuj doszukać się synonimicznego znaczenia wyrazów. Generalnie jedna wada może być dużo gorsza, niż 100 innych razem wziętych.
Nemayu - @jutronaobiadznowuryz: Może pokoloruj sobie na wady małe, średnie i większe....
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: nosz kurrr. Jeśli to prawda to jesteś w takim razie tak dobra w ukrywaniu ich, że szukaj roboty w służbach wywiadowczych.

Na pewno twoją wadą jest uparte przypisywanie sobie wad, które nie istnieją i wyolbrzymianie istniejących, które tak naprawdę nie mają znaczenia. Wiele innych nie znam.
  • Odpowiedz
O, powiem tak. Masz trochę wad, ale, w miażdżącej większości, paradoksalnie powiązanych tylko i wyłącznie z niesłusznym postrzeganiem siebie jako wadliwej.
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: oczywiście, nie mogę wiedzieć o wszystkim. Mogę jedynie operować na tym co wiem i to przedstawia cię ponadprzeciętnie dobrze, na tyle, że takie rzeczy wydają się niemożliwe do uwierzenia. Aż się czasem #!$%@? czuję wiedząc jak krytyczna wobec siebie jesteś, jak to porównam do siebie, bo mnie by to stawiało nawet nie na dnie, a głęboko w mule pod nim.
  • Odpowiedz