Wpis z mikrobloga

Bede tatą. W grudniu. Chyba dobrze to robie? Dwa lata temu siedziałem na wykopie, grałem w Warcrafta i jadłem topczipsy. Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo. I to nie tak że jestem jakimś czadem, 5/10 no 6/10 po prysznicu XD A wszystko to przypadkiem. Ciekawe co się wykluje z białasa jak ściana i Wietnamki z północy xD Dziwne że nie mam żadnego strachu czy wątpliwości. Chyba dorosłem do tego?
No nic. Życzcie mi powodzenia

#chwalesie #zwiazki #dzieci
  • 153
  • Odpowiedz
o nie ktoś pokierował się logiką


@jutronaobiadznowuryz: Ty piedolnięcie komentarza bez uzasadnienia nazywasz logiką? Gratuluję obycia i inteligencji.

Logika to również analiza danych, a te są takie, że w Polsce np. w 2022 roku zarejestrowano prawie 156 tysięcy małżeństw, a liczba rozwodów to jakieś 78,5 tysiąca.
Gość ma 50.3% szansy że się uda i 49.7% że się
  • Odpowiedz
Dwa lata temu

Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo

Wietnamki z północy


@rtpnX: nie znam się na 30 letnich Wietnamkach z północy, ale w 2 lata ogarnięty ślub (rozumiem, że nie zrobiliście tego z dnia na dzień, tylko jeszcze wcześniej xD), 4 miesiąc ciąży, jeszcze biznes z żoną, dodajcie jeszcze kredyt i jakieś inne zobowiązanie i pozostaje szczerze życzyć powodzenia. Jak się #!$%@?, to po całości. ( ͡°
Kolarzino - >Dwa lata temu
Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo
Wietna...

źródło: comment_1626040698D7HZgdkBTDlK2jzHeNgfWd

Pobierz
  • Odpowiedz
@robertx dla mnie dwa lata w zupełności wystarczy, żeby poznać osobę. No z takim warunkiem, żeby w tym czasie też pomieszkać razem. 2 lata randkowania i weekendów zawsze fajnie i miło. Jest jeszcze weryfikacja życia codziennego, jak mieszkali chociaż te 3-6 miesięcy razem, to nawet nie ma co dłużej czekać.

Znam wiele związków, które zostały 'przechodzone'. W długim związku ponad 5 lat zawsze będzie jakiś czas kryzysu, gorszego vibe, kiedy motylki
  • Odpowiedz
@rtpnX dziecko będzie cierpiało przez kilkanaście lat. Dzieci rodzone w grudniu mają gorsze wyniki, zdaje się nawet na testach gimnazjalnych to było widać. Ja bym cyrklowal tak, że h w pierwszej połowie roku dziecko rodzic. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
To jest stara zasada, ze jesli na cos sam zapracujesz to bardziej to docenisz i tylko tyle.


@Dentka7: To prawda, ale jaki to ma związek z tezą OPa, że życie ma być ciężkie abyśmy odczuwali radość i spełnienie?
Możesz coś osiągnąć pracując na coś sumiennie, poświęcając czas, ale nie mając ciężkiego życia. Życie ma być przyjemnością, a nie drogą przez mękę.
  • Odpowiedz
To prawda, ale jaki to ma związek z tezą OPa, że życie ma być ciężkie abyśmy odczuwali radość i spełnienie?


@sok_z_buraka: Bo to jest dokladnie to co powiedział OP i powtórze swoje słowa: "Mozesz czegos nie robic i zyc szczesliwie, albo robic i tez byc szczesliwym + miec satysfakcje.".

To drugie nie przychodzi bez wysiłku, którego z załozenia nikt nie lubi.
  • Odpowiedz