Wpis z mikrobloga

Bede tatą. W grudniu. Chyba dobrze to robie? Dwa lata temu siedziałem na wykopie, grałem w Warcrafta i jadłem topczipsy. Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo. I to nie tak że jestem jakimś czadem, 5/10 no 6/10 po prysznicu XD A wszystko to przypadkiem. Ciekawe co się wykluje z białasa jak ściana i Wietnamki z północy xD Dziwne że nie mam żadnego strachu czy wątpliwości. Chyba dorosłem do tego?
No nic. Życzcie mi powodzenia

#chwalesie #zwiazki #dzieci
  • 152
  • Odpowiedz
@inrzynier: Ma dobry kontakt z jedną z zakonnic i księdzem, którzy potwierdzili, że uda się jej uzyskać takie unieważnienie. Problem w tym, że nie wiadomo, co im nagadała, bo swojego czasu i w sumie również teraz miała przekonanie, że jestem gejem, bo nie chcę z nią sypiać (nie pytaj o szczegóły) XD
Generalnie to jest taki typ osoby, że jak pijana przejechałaby pieszego na pasach, to uparcie twierdziłaby, że to wina
  • Odpowiedz
Zamiast zazdrościć to byś się troche wziął za swoje życie. Jak ja jako tucznik, który na skupie wieprzowiny dostałby karę za nadwagę mogłem po rozwodzie (15-letni związek z gówniarskich lat) się pozbierać, spłacić długi, znaleźć wspaniałą żonę z którą od stycznia mamy synka i kupić dom na przestrzeni 4 lat to każdy da radę jak się przyłoży zamiast narzekać.


@smk666: no ok ale to nie zmienia faktu że jesteś 0skim, może
  • Odpowiedz
Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają styczności z Wietnamczykami. To bardzo pracowici ludzie i uczciwi. Pracują po 10 12 godzin 7 dni w tygodniu jak trzeba.


@rtpnX: Potwierdzam, bardzo szybko się asymilują a ich spryt zaskoczyłby niejednego p0laka. Dlatego w polsce albo odpalają karuzele vatowskie albo zajmują się przemysłową hodowlą marichuany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
teraz miała przekonanie, że jestem gejem, bo nie chcę z nią sypiać (nie pytaj o szczegóły) XD


@kuroszczur: stary, ja MUSZĘ teraz zapytać o szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°) czemu nie chcesz żony wyruchać, gadaj tu jak na spowiedzi!
  • Odpowiedz
no to będziesz traktowany jak kolejny petent, lepiej dać cokolwiek i przychylniej się spojrzy na taką osobę, w każdej branży


@Eliasz5000: Czyli jak?

Na odpyerdol? Jak przychodzą do pracy za kare to znaczy ze powinni z niej wy****lać XD

Ale mnie irytuje taka roszczeniowa komunistyczna hołota która jak nie dostanie dodatkowo kilograma kiełbasy to robi na odpyerdol XD Dlatego zero szacunku do wszelkich pielęgniarek co się nie różnią niczym od wynglokopów
  • Odpowiedz