Wpis z mikrobloga

Bede tatą. W grudniu. Chyba dobrze to robie? Dwa lata temu siedziałem na wykopie, grałem w Warcrafta i jadłem topczipsy. Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo. I to nie tak że jestem jakimś czadem, 5/10 no 6/10 po prysznicu XD A wszystko to przypadkiem. Ciekawe co się wykluje z białasa jak ściana i Wietnamki z północy xD Dziwne że nie mam żadnego strachu czy wątpliwości. Chyba dorosłem do tego?
No nic. Życzcie mi powodzenia

#chwalesie #zwiazki #dzieci
  • 153
  • Odpowiedz
Wątpię, bo to mocna cnotka. Do tego wierząca, więc planuje już unieważnienie małżeństwa przez KK.


@kuroszczur: ciekawe ile i komu trzeba posolić, żeby unieważnić kościelny. musiałaby udowodnić, że coś przed nią ukryłeś chyba - długi, nałóg czy inną rodzinę i nie wiedziała o tym w momencie zawierania małżeństwa.
  • Odpowiedz
@rtpnX: ile masz lat

mój syn jest z grudnia ale 2023 :D

powiem tak: życie po narodzinach dziecka zmienia się diametralnie. Sam fakt "spędzania dnia" jak i poglądy w głowie...
  • Odpowiedz
nie będzie uważane za Polaka przez swój wygląd.


@xionc0586:
Akurat na studiach miałem Wietnamczyka w grupie. Miał na imię Marek xD. I co? I nic. Spoko chłop, nikt nie miał z nim nigdy żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@robertx to #!$%@? ze jest jakoś ciężko to zachowaj dla siebie i gazety wyborczej. Rodzicielstwo to najwspanialsze uczucie takie naduczucie i polecam każdemu kto się zdecyduje.
  • Odpowiedz
@rtpnX: o byku witam w klubie, 4 lata temu byłem spierdoksem grającym w gierki i #stulejarnosc mocno, dziś bierzemy hipotekę i kupujemy z żonką własne lokum w którym będziemy urządzać wymarzony pokój dla naszej obecnie 6 tygodniowej córeczki (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Bede tatą. W grudniu. Chyba dobrze to robie?


@rtpnX: przesuń na styczeń, to dzieciak będzie najstarszy w swoim roczniku, a nie najmłodszy grudniowy (σ ͜ʖσ)
A reszta to chyba okej.
  • Odpowiedz
o nie ktoś pokierował się logiką


@jutronaobiadznowuryz: logiką...
Masz kontakt z rzeczywistością? Rozumiem, że nie chcesz mieć dzieci, zachęcam byś sobie wyobraził taki dialog:
- ale się cieszę, kupiłem sobie nowe auto, już miałem dość tamtego 20-letniego gruza. Mega ładne, silnik dużo mocniejszy
- aha, czekam aż zacznie ci się rypać, do dupy jest ten silnik, a ogólnie mi się w ogóle nie podoba. Chcesz to dam ci namiar
  • Odpowiedz