Wpis z mikrobloga

Bede tatą. W grudniu. Chyba dobrze to robie? Dwa lata temu siedziałem na wykopie, grałem w Warcrafta i jadłem topczipsy. Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo. I to nie tak że jestem jakimś czadem, 5/10 no 6/10 po prysznicu XD A wszystko to przypadkiem. Ciekawe co się wykluje z białasa jak ściana i Wietnamki z północy xD Dziwne że nie mam żadnego strachu czy wątpliwości. Chyba dorosłem do tego?
No nic. Życzcie mi powodzenia

#chwalesie #zwiazki #dzieci
  • 152
  • Odpowiedz
@rtpnX ojcostwo jest super. Daje wiele satysfakcji. Zostałem ojcem w lutym. 8h w pracy przerywam od czasu do czasu i oglądam filmiki, które podsyła żona.
Mogę Ci dać parę tipow
Nie przegrzewajcie dziecka
Powody darcia się dziecka są takis: głodne, chce smoczka, pełna pielucha albo booli brzuch. Polecam dicoflor i espumisan alw to ci powie położna. I najważniejsze, żona w ciąży niech siedzi w domu. Jak się da to żadnej pracy, tylko
  • Odpowiedz
I kup kilka rodzajów butelek. U nas na początku była najlepsza philips avent ale teraz bobo ma odruch wymiotny. Najtaniej na allegro. W sumie wszystko na allegro możesz kupować. Podgrzewacza chusteczek nie potrzebujesz :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
Dobra ale się zesraliście. Tak myślałem że tak będzie. Ale tak odpowiem na kilka pytań.
Moja kobieta mieszka w Europie ponad 10 lat. Z Wietnamem jedyne co ma wspólnego to pochodzenie i kuchnia. Nie lubi Wietnamu i ich podjęcia do życia. Tak sam myślałem że leci na mnie po Visę czy tam kase ale szybko mi udowodniła że esk nie jest. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają styczności z Wietnamczykami. To
  • Odpowiedz
@rtpnX: też byłem z piękną, pracowitą, kochającą i uczciwą azjatką 10/10, która jest w EU od 15 lat, i po 4 latach się rozpadło. Też po 2-3 latach myślałem o dziecku, i daleko nie było... Na szczęście los mnie uratował, bo byłby teraz problem duży.

Mimo wszystkich tych zalet, to jednak różnice kulturowe były duże, i z czasem coraz bardziej doskwierał brak zrozumienia, brak możliwości swobodnej rozmowy na każdy temat. Konieczność
  • Odpowiedz