Wpis z mikrobloga

Bede tatą. W grudniu. Chyba dobrze to robie? Dwa lata temu siedziałem na wykopie, grałem w Warcrafta i jadłem topczipsy. Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo. I to nie tak że jestem jakimś czadem, 5/10 no 6/10 po prysznicu XD A wszystko to przypadkiem. Ciekawe co się wykluje z białasa jak ściana i Wietnamki z północy xD Dziwne że nie mam żadnego strachu czy wątpliwości. Chyba dorosłem do tego?
No nic. Życzcie mi powodzenia

#chwalesie #zwiazki #dzieci
  • 153
  • Odpowiedz
@rtpnX: 2 lata ślub i dziecko..
to tak jak postawić 1000zł na wygraną polski w meczu z francją

Nie da się dobrze znać takiej osoby po takim okresie, zwłaszcza że kobiety są płynne, a nie stałe w swoich poglądach czy wierzeniach. dzisiaj chcą tego jutro chcą czego innego.
Chociaż piszesz, że to ślub z wietnamką, to nie wiem, nie znałem, być może mocne wierzenia i inna kultura sprawi że potoczy
  • Odpowiedz
pierwsze miesiące z dzieckiem mogą być bardzo ciężkie za to potem jest już tylko gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertx: niby czemu? Dziecko się usamodzielnia z czasem
  • Odpowiedz
@ichHandy: Nie wiem. Wiem tylko że pierwsze dziecko to sprawdzian dla związku, a jak związek jest świeży to zwyczajnie może tego nie przetrwać. Dodatkowo po 5 latach związku przychodzi pierwszy kryzys - jak na to nałoży się jednoczenie dziecko to ryzyko rozwodu jest wielokrotnie większe
  • Odpowiedz
@robertx:

Jak na moje trochę krótko jesteście razem żeby decydować się na dziecko ale to wasza decyzja, z pewnością odpowiednio przemyślana.


Wiesz, w innych rejonach świata ludzie nie muszą być ze sobą 10 lat, żeby zdecydować się na dziecko xD A do tego żyją ze sobą we względnym spokoju do śmierci, no kto by pomyślał, że tak się da, na pewno nie jakiś białas z zachodu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Dodam, że to drugi mój rozwód z tą samą kobietą, poprzedni nie zdążył się uprawomocnić, bo złożyła odwołanie ¯\(ツ)/¯


@kuroszczur: ale złożyła odwołanie, że już nie chce tego pierwszego rozwodu? XD co do #!$%@?? wyruchałeś ją lepiej niż zwykle, że jej przeszło? ile dzieci macie i czy żonka ma już bolca na boku?
  • Odpowiedz
@inrzynier: złożyła odwołanie po sprawie rozwodowej i wyrok się nie zdążył uprawomocnić.

czy żonka ma już bolca na boku?

Wątpię, bo to mocna cnotka. Do tego wierząca, więc planuje już unieważnienie małżeństwa przez KK.
  • Odpowiedz