Wpis z mikrobloga

@koala667 ja tam widze od jakis 3 lat masowe ilosci czarnych i innych kolorowych na ulicach miast wiekszych i mniejszych, jeśli wy dopiero teraz to zauważyliście, to w piwnicy chyba was trzymali przez kilka lat xD
  • Odpowiedz
  • 2
@siodemkaxx a ja od kilku miesięcy. Przeciez jak ty sobie to napiszesz ze widzisz od lat to zaden dowod.
Dlaczego wobec tego nie lataly zadne zdjecia na necie skoro od lat są w ilosci setek tysiecy?
  • Odpowiedz
Dziwnym trafem dopiero w ostatnich miesiącach pojawiła się ich cała masa na ulicach miast


@koala667: jeśli miasto o którym piszesz to Bartoszyce to może i tak, w dużych miastach od 2017 roku widać ich tylko więcej i więcej
  • Odpowiedz
Dlaczego wobec tego nie lataly zadne zdjecia na necie skoro od lat są w ilosci setek tysiecy?


@yaah: bo za pisu nie można było mówić, że się imigrantów sprowadza, bo przecież wygrali wybory antyimigracyjnymi obietnicami xD ty myślisz że te 200k imigrantów to przyjechało i wyjechało za miesiąc?
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: ja zauważyłem w ostatnim czasie wysyp. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych pod Łodzią. I na osiedlu widziałem kilku spalonych i kilkunastu opalonych. Dzisiaj przejeżdżając przez Nowosolną widziałem 4 opalonych pod Żabką. A będzie tego zapewne tylko więcej.
  • Odpowiedz
@siodemkaxx:

ja tam widze od jakis 3 lat masowe ilosci czarnych i innych kolorowych na ulicach miast wiekszych i mniejszych, jeśli wy dopiero teraz to zauważyliście, to w piwnicy chyba was trzymali przez kilka lat xD


nie w piwnicy ale przy pisowskich korytach, jak się odcięły pieniądze to wyszli na ulice i robią zdjęcia ludziom których sami tu ściągnęli z lewymi wizami xD
  • Odpowiedz