Wpis z mikrobloga

Dobra, w wieku 30 lat wypaliłem się z IT. Nie chce już widzieć na oczy tego syfu i #!$%@?ć na takie #!$%@? tematy co po byle jakiej analizie gówno mnie obchodzą. Co mnie ma obchodzić wynik jakiejś funkcji albo dowieziony sprint - ja #!$%@? jakim przegrywem przez ostatnie 7 lat się było, że człowiek się tym przejmował. Nawet pieniądze mnie nie radują. Czym się zająć? Jakieś pomysły? Jaka odskocznia na kilka lat albo już do śmierci co da satysfakcję z życia? Najlepiej BEZ LUDZI!!!!

#pracbaza #programista15k #pracait #neet #introwertycy
  • 205
  • Odpowiedz
@czemu_tak_jest: ale o co ci chodzi z tymi zasobami? Co mysmy patrzyli na grafane dla twojej aplikacji? Skad my mamy wiedziec ze mniej cpu potrzeba niz ktos dal?


@aleksc: nie wiem o ktore pytasz wiec wyjasnie obia.
k8s uklada pody na nodach wg request, nie wg limits dlatego oba configi to proszenie sie o problemy z wielu powodow ale wyjasnie glowne powody.
pierwsze nie ma sensu bo dawanie request 35m
  • Odpowiedz
@aleksc: nie wiem o ktore pytasz wiec wyjasnie obia.


@czemu_tak_jest: ok zabilem ten pod i dostalem mnostwo takich logow:

2024-06-18 20:02:28,756 WARN [io.ver.cor.imp.BlockedThreadChecker] (vertx-blocked-thread-checker) Thread Thread[vert.x-eventloop-thread-1,5,main] has been blocked for 21803 ms, time limit is 2000 ms: io.vertx.core.VertxException: Thread blocked
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: ktoś tam wyżej pisał już, ale chodzi o #!$%@? zarządzanie projektami. Masz cały czas presję i nawet będąc seniorem nie raz dostajesz rzeczy, które pierwszy raz widzisz na oczy i jakiś zjeb każe ci wycenić ile ci to zajmie. Skąd mam #!$%@? wiedzieć czy się coś nie #!$%@? po drodze xD. Jak funkcjonujesz w ten sposób przez x lat to w końcu idzie na łeb dostać i piszesz post jak
  • Odpowiedz