Wpis z mikrobloga

Dobra, w wieku 30 lat wypaliłem się z IT. Nie chce już widzieć na oczy tego syfu i #!$%@?ć na takie #!$%@? tematy co po byle jakiej analizie gówno mnie obchodzą. Co mnie ma obchodzić wynik jakiejś funkcji albo dowieziony sprint - ja #!$%@? jakim przegrywem przez ostatnie 7 lat się było, że człowiek się tym przejmował. Nawet pieniądze mnie nie radują. Czym się zająć? Jakieś pomysły? Jaka odskocznia na kilka lat albo już do śmierci co da satysfakcję z życia? Najlepiej BEZ LUDZI!!!!

#pracbaza #programista15k #pracait #neet #introwertycy
  • 218
  • Odpowiedz
@hehehhhehe: Problem wypalenia w IT jest powszechny, dlatego ze zapie!@#!$!@ jak niewolnik, zamiast sie szanowac :)

Tez bylem bliski wypalenia, ale okazalo sie ze to Polskie firmy mnie W@!#!$@#$

Odkad zaczelem pracowac nie dla polskiej mysli menadzerskiej... zwrot o 180

wiekszosc dnia relaks 2-3h max pracy, i wszyscy mowia zeby tak nie zapier@#!@# :)
  • Odpowiedz
Kilka godzin pracy dziennie w polu czy zajmowanie się zwierzętami to nie problem.


@AnonimoweLwiatko: Oglądnij sobie "Clarkson's farm" choćby pierwszy sezon i sam się przekonaj, czy to rzeczwiście nie jest problem =)
  • Odpowiedz
@Kunekune jako 'asystent digital i technologii' w korpo xD znaczy to tyle że senior developer Salesforce potrzebował pomocy i teraz płacą mi żebym uczył się tej platformy xD, plus inna pomoc ze stronami, danymi, platformami i help desk dla innych pracowników. Wszystkiego się uczę dopiero, bo ja tylko na budowie robiłem xD jedynie co to mam trzy entry level certyfikaty od CompTIA
  • Odpowiedz
@sagan_ @Kunekune od CompTIA mam A+, Network+ i Security+. Teraz pracodawca mi wykupił kurs Salesforce Administrator i kazał się uczyć w czasie pracy xD robotę normalnie na portalu indeed znalazłem ale to w centrum Londynu, nie wiem czy w Polsce by dali szansę na pracę w korpo takiemu robolowi jak ja xD w styczniu zacząłem pracę ogólnie i jak na razie to bardzo mi się podoba, inny świat niż budowa
  • Odpowiedz
@hehehhhehe znajdz se coś czym się jarasz, dla mnie jest to IT

Ludzie którzy do IT przychodzą dla kasy, kończą dokładnie jak wyżej ;)

Jeżeli jednak faktycznie lubisz IT to idz w rozwój własnych produktów, a nie jakiś korpowzczuroswiat i praca jakbyle robol...
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: jestem developerem ale w firmie konsultingowej. Generalnie robimy soft ale bardziej pod klientów którzy maja aplikacje, zespół developerów ale apki maja swoje bolaczki i nie potrafia sobie poradzic sami. Doradzamy architekturęz rozwiazania i lodzimy to, szkolimy tez zespol klienta
  • Odpowiedz