Wpis z mikrobloga

Jak moลผna siฤ™ doprowadziฤ‡ do takiego stanu?


@Glikol_Propylenowy: Ja wiem jak. Przytyล‚em 15kg w 4-5 tygodni. Wystarczyล‚o, ลผe zmieniล‚em pracฤ™ na takฤ… gdzie karmiฤ… w dobrych lokalach i dajฤ… kupon na 800zล‚ na 2-3x obiady codziennie ( อกยฐ อœส– อกยฐ)
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: @NdFeB @MolkaFasolka Ameryki nie odkryliล›cie, ale mi chodziล‚o bardziej o to, jak moลผna nie widzieฤ‡, ลผe zamieniamy siฤ™ w obrzydliwa kule tล‚uszczu i nie podjฤ…ฤ‡ ลผadnych dziaล‚aล„, ลผeby to zatrzymaฤ‡.
Nie rozumiem jak moลผna mieฤ‡ kompletnie w dupie swรณj wyglฤ…d i zdrowie, kiedy ciaล‚o powinno byฤ‡ nasza wizytรณwkฤ…, ลผeby nie powiedzieฤ‡ ล›wiฤ…tynia.
  • Odpowiedz
jak moลผna nie widzieฤ‡, ลผe zamieniamy siฤ™ w obrzydliwa kule tล‚uszczu i nie podjฤ…ฤ‡ ลผadnych dziaล‚aล„, ลผeby to zatrzymaฤ‡.


@Glikol_Propylenowy: bo to sie nie dzieje z dnia na dzien, a jedzenie typu fast food, slodycze itp bardzo uzaleznia i czesto ludzie uciekaja w to tak jak w alkohol/narkotyki bo sprawia im przyjemnosc
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Pomiฤ™dzy wypiciem kieliszka aperola, czy wina dla przyjemnoล›ci a upojeniem siฤ™ na umรณr jest pewna rรณลผnica, prawda? Tak samo jak pomiฤ™dzy zjedzeniem batonika, czy czekolady, a opychaniem sie sล‚odyczami do porzygu przez caล‚y wieczรณr.
  • Odpowiedz
Pomiฤ™dzy wypiciem kieliszka aperola, czy wina dla przyjemnoล›ci a upojeniem siฤ™ na umรณr jest pewna rรณลผnica, prawda


@Glikol_Propylenowy: no tak, ale to nie jest tak ลผe w poniedziaล‚ek wypijesz kieliszek aperola a we wtorek bฤ™dziesz zerowaฤ‡ 0,7 czystej, to postฤ™puje z czasem tak samo jak uzaleลผnienie od sล‚odyczy/fast foodรณw
  • Odpowiedz
@cadcadcad: No i dlatego nie jestem sobie w stanie wyobraziฤ‡, ลผe ktoล› nie widzi tego, ลผe to wszystko postฤ™puje i nie jest w stanie tego zatrzymaฤ‡, kiedy np czuje, ลผe ubrania, ktรณre byล‚y na te osobฤ™ dobre, zaczynajฤ… jฤ… cisnฤ…ฤ‡, tylko zamiast potraktowaฤ‡ to jak ostatni dzwonek, jako ostrzeลผenie do walki o swรณj wyglฤ…d i zdrowie po prostu kupujฤ… wiฤ™ksze rozmiary i ลผrฤ… dalej. Jak diagnozujฤ… Ci raka pล‚uc to pierwsze
  • Odpowiedz