Wpis z mikrobloga

  • 5
@aleksc Ja tam z zadawanymi pytaniami tam dostawałem plusy. 95% wszystkich moich problemów jednak udawało mi się znaleźć na Stackoverflow poprzez Google, czy podpowiedzi tematów Stackoverflow w trakcie pisania mojego zapytania.
  • Odpowiedz
@aleksc: Bo, znając życie, nie chce ci się minuty poświęcić na szukanie odpowiedzi i zadajesz powtórzone/niedopracowane pytania, oczekując że ktoś zrobi za ciebie robotę. Głównym problemem tych stronek z pytaniami i przyczyną wielu spięć jest niezrozumienie fundamentalnej koncepcji: że stack nie służy do tego, żeby oddelegować pracę; to ty masz włożyć w pytanie więcej wysiłku niż odpowiadający.
  • Odpowiedz
  • 1
@salad_fingers: @teddybear69 moje pytania sa mocno teoretyczne i nie dotycza 'rozwiąż mi zadanie'. Przykładowo ostatnio pytałem o to jakie locki są zastosowane w read uncommited, bo wszedzie pisali, ze ten poziom nie uzywa locków a musi używać locków skoro obsluguje pesymistyczna kontrole wspolbieznosci.,
  • Odpowiedz
@aleksc to może poczytaj regulamin strony na którą prostujesz. Jak #!$%@? tam pytania o to jak przyrządzić łososia ze szparagami to też będziesz #!$%@?, że Ci temat zamknęli?
  • Odpowiedz
  • 0
Z ciekawości, jaka była przyczyna zamknięcia tego pytania?


@salad_fingers: użytkownicy dali minusy a wystarczą chyba tylko 3 minusy i z automatu temat jest zamykany
  • Odpowiedz
@aleksc nieprawda, same downvotey nie zamulają pytania. Zamykają je członkowie społeczności z odpowiednią rangą którzy głosują za zamknięciem jednocześnie wybierając powód decyzji. I musi to być 5 niezależnych głosów. Podaj powód zamknięcia, a nie skarżysz się na swój los ogólnikami jak ostatnia #!$%@?.
  • Odpowiedz