Wpis z mikrobloga

Wykopki srają na głównej o tym, że imigranci niebezpieczni, bo oni są „obcy kulturowo”.

XDDDD

Obcy kulturowo, bo rozumiem w Bantustanie jakaś wielka kultura, WYŻSZA od tej z której przyjeżdżają uchodźcy. Wiadomo Wielga Bolzga, sarmatia, husaria URRAAAAA!

Drodzy nieznający świata wykopowicze, otóż widok jak na zamieszczonym obrazku w tych „obcych kulturowo” krajach muzułmańskich jest niemożliwy, bo Koran na to nie pozwala, by ktokolwiek chodził głodny. Społeczeństwa muzułmańskie w dużej mierze są solidarne. Tymczasem w Polsce widok żula na******* w parku czy na ławeczce to norma. W parku oczywiście zrewitalizowanym z pieniędzy tej złej Unii Europejskiej.

Przestańcie się p0laczki ośmieszać i ośmieszać też normalnych Polaków, którzy nie mają problemu z tym, że ktoś ma ciemną karnację czy inną religię. Są uchodźcy nasłani przez Rosję i Białoruś dla rozróby, ale wśród nich są też Ci, którzy realnie uciekają przed wojną, konfliktami czy opresją.

#rosja #bialorus #granica #strazgraniczna #imigranci
Charleswhite - Wykopki srają na głównej o tym, że imigranci niebezpieczni, bo oni są ...

źródło: IMG_2517

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Charleswhite LMAO w tym momencie szansa na śmierć głodową w jakimkolwiek europejskim kraju wynosi 0% więc co ty mi tu będziesz mówił że u muzułmanów nikt nie będzie chodził głodny. Zapytaj dzieci w islamskim Nigrze albo w Somalii to ci opowiedzą jak codziennie jedzą pod korek
  • Odpowiedz
@Charleswhite: Co z tego jak wyglada ? Czy biega po miescie z nożem ? Zaczepia ludzi ?
Lewacccy odklejency chyba nie rozumieją ze nie o kolor skóry chodzi tylko o kulture w jakiej ktos zostal wychowany i to czy po przyjezdzie do innego kraju bedzie staral sie asymilowac, pracowac, czy ogolnei integrowac ze spoleczenstwem.
Ci ludzie to zadni uchodzcy tylko ludzie ktorzy przyjecali tu po socjal. Nic nie wniosą pozytywnego
  • Odpowiedz
  • 1
@Charleswhite jak wrócę z wakacji to wrzucę ci zdjęcia, które zrobiłem w Arabii Saudyjskiej i Katarze. Masz rację alkohol nie jest dużym problemem, ale ilość upalonych haszyszem arabów i heroinistow mogła by cię zdziwić.
  • Odpowiedz
żul rozumiem się wspaniale integruje ze społeczeństwem


@Charleswhite: oczywiście, że tak. Taki żul jest dosyć potrzebnym elementem społeczeństwa. Typowy przedstawiciel tej klasy postaci zajmuje się recyklingiem metali, wkrótce również plastiku. Zwiększa dochody do budżetu za sprawą akcyzy a na poziomie lokalnym wspiera małe biznesy.
  • Odpowiedz