Wpis z mikrobloga

  • 1
@1M1k3 w 2021 płaciłem 699 za dom więc pewnie teraz 900-1000 zł.
Byłem mega zadowolony, ale komentarze mają różne więc pewnie zależy na jakiego gościa trafisz.
  • Odpowiedz
@Inozythol: tylko z tego co się orientowałem w moim przypadku chcieli 2x tyle co z tego pierwszego linka. A też mają spoko zakres usług i prowadzą swój profil na FB, gdzie pokazują usterki jakie znajdują na odbiorach.
  • Odpowiedz
  • 1
@1M1k3 pewny lokal, inżynier wykonał nawet większy zakres obowiązków niż zamówiłem, a normalnie musiałbym za to dopłacić, więc akurat ja jestem mega zadowolony. Znalazł też rzeczy których sam bym nie zauważył, bo o ile tynki jesteś wstanie sam łatą sprawdzić to nie wpadłbym na to, że wysokość stopni może się różnić i musiał deweloper skorygować.
  • Odpowiedz
Płacisz za mieszkanie pół bańki czy milion i szkoda tysiaka za odbiór?


@Inozythol: w sensie twierdzisz że powinien zapłacić dowolną, nawet chorą kwotę, tylko dlatego że było go stać na kredyt na mieszkanie? ile taki odbiór może trwać, z 4h z dojazdem? to ile wychodzi godzinówka, 200-300 zł? xD
  • Odpowiedz
  • 1
Pewnylokal to loteria, może Ci się trafić ktoś dobry, a może być partacz. Ja bym nie ryzykował, tylko wziął kogoś konkretnego.
  • Odpowiedz