Wpis z mikrobloga

@PierdekAlonso: Tak to jest jak się na kogoś leci przez wygląd/kasę etc. Miłość prawdziwa się rzadko zdarza, ale ona jest przez uczucia i w odpowiednich warunkach, nie musisz być chadem, pełno jest gorzej wyglądających a mających szczęśliwą miłość.
Taki chad oczywiście jak chce to posuwa więcej niż suwnica ale stały związek to co innego.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: stary po pierwsze ktoś kto wrzuca takie foty w neta to #!$%@? pustak więc przyciąga podobne sobie pustaki ot i cała filozofia. Tak po za tym to uwierz, że wygląd ma do tego niewiele , zapamietaj dwa przyslowia "w każdej kobiecie #!$%@? dwie trzecie" i " baba pijana , dupa sprzedana " . Nie mówię że nie ma naprawdę fajnych, wiernych i wartościowych kobiet , ale uwierz mi że to
  • Odpowiedz
@kocurrek32 ale wygląd jest zajebiscie ważny, jak mam budować związek z kimś kto mi się nie podoba? Jak chcesz z kimś być w zdrowej relacji to wszystkie potrzeby muszą być zaspokojone inaczej to jebnie
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: to że masz Ferrari, nie znaczy że nie patrzysz na Lamborghini...

A Vanessa, najładniejsza Polska infu... Natomiast Zalewski to największe cicho w Polsce. Ich zaliczenie się nawzajem to największe osiągnięcie...
  • Odpowiedz