Wpis z mikrobloga

KTO będzie cię w tych placówkach medycznych i na kasie obsługiwał, skoro za 40 lat będziemy mieli armię emerytów i garstkę ludzi w wieku produkcyjnym?


AI, autonomiczne placówki, migranci. To już się dzieje. Nikt nie jest w stanie zmusić nikogo do posiadania dzieci. A większość ludzi ma w dupie to co się będzie działo na świecie po ich śmierci.
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie:

AI, autonomiczne placówki, migranci. To już się dzieje.


Weź sobie przeczytaj jakąkolwiek prognozę na najbliższą przyszłość związaną z niskim przyrostem naturalnym.

Nikt nie jest w stanie zmusić nikogo do posiadania dzieci. A większość ludzi ma w dupie to co się będzie działo na świecie po ich śmierci.


Ależ wy odczujecie to za swojego życia a nie po śmierci. Może tylko kryzysem gospodarczym a może jako starzec maltretowany przez młodą migrację
  • Odpowiedz
emeryturę będzie wypracowywał im ten pies i nie wyciągnął łap do ZUSu


@wjtk123: Słuchajcie go wykopki. Macie robić dzieci by napędzać piramidę finansową bo inaczej wszyscy umrzemy! xD

zakazem posiadania psów w obrębie miast


@wjtk123: Kraj nawet nie potrafi wprowadzić zakazu hodowli psów ras agresywnych/w typie, skutecznie walczyć z patologią która zostawia psy przywiązane do płota czy nie sprząta po sobie, a wymagasz całkowitego zakazu psów. Ja bym zakazał sprzedaży
  • Odpowiedz
  • 19
to że ktoś nie chce mieć dzieci, a przy okazji sprawi sobie psa - to chu&a kogokolwiek powinno obchodzić.


@MaddieBaddie no właśnie nie bardzo. Co innego lubić psy i mieć psa, a co innego zastępować psem brak dziecka, bo wtedy to idzie dalej. Kobiety bronią tych psów i walczą o ich prawa tak, jak o prawdziwe dzieci. No i potem kiedy dochodzi do jakichś pogryzień zamiast stawiać prawdziwe dziecko na pierwszym miejscu
WielkiNos - >to że ktoś nie chce mieć dzieci, a przy okazji sprawi sobie psa - to chu...

źródło: temp_file45150272151677853

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 12
@WielkiNos:

pogarda dla prawdziwych matek i jednoczesna nieironiczna chęć tytułowania się matką, bo ma się psa


Chyba jaśniejszego sygnału tego, że zwierzak jest po to, żeby zagłuszyć instynkt macierzyński - nie ma
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Już drugi raz wchodzę z Tobą w dyskusję na temat zwierząt i zauważyłam że uwielbiasz przedstawiać tylko i wyłącznie skrajne sytuacje na niekorzyść zwierząt, a prawda jest taka że rzadko kiedy zdarza się sytuacja czysto zero-jedynkowa. Jako właściciel psów od 10 lat spotkałam na swojej drodze i nieodpowiedzialnych właścicieli psów i nieodpowiedzialnych rodziców. Cieszę się niesamowicie bo co raz częściej zdarzają się sytuacje kiedy w momencie gdy dziecko chce pogłaskać
  • Odpowiedz
jednak z drugiej strony jak ktoś jej mamą/ojcem to dziecka czy zwierzaka się przecież nie gwałci, a więc kurde o co kaman?! Jak nie uprawiam seksu ze swoimi dziećmi to nie jestem ich rodzicem? xD


@Kaczypawlak: Nawet w prawie cywilnym zwierzę to jest rzecz, nie odpowiada za siebie tylko Ty, jesteś prawnie właścicielem psa. W prawie karnym jesteś tak jakby opiekunem, bo nie możesz się nad tym psem/ kotem znęcać, ale
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ta jest najlepsza

Jak kobieta adoptuje dziecko to tez w takim razie mozna powiedzie ze nie jest matka skoro nie urodziła D


Sama sobie wymyśliła argument o urodzeniu do mema i zaczęła z nim dyskutować XDD
  • Odpowiedz
@WielkiNos no ja #!$%@?ę
Mam psicę i bardzo ją kocham. Ale to, #!$%@?, jest pies, nie dziecko. I nie uważam, że jej to czegokolwiek ujmuje. I skręca mnie, jak mówi ktoś o sobie mama czy tata w kontekście psa.
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie:

przynajmniej będziemy mieć pakiety prywatnej opieki medycznej i nie będziemy wystawać w tych patologicznie długich kolejkach na NFZ


a to prywatna opieka będzie respić sobie lekarzy z powietrza?
  • Odpowiedz
Kolejny argument za całkowitym zakazem posiadania psów w obrębie miast: pogłębianie problemów psychicznych ich właścicieli.


@wjtk123: typowy wykopek jest typowy.

- Nazywaj się wolnościowcem
- Poyebana odklejona mniejszość zaczyna ci przeszkadzać (i słuszne, bo jej odklejka przekracza wszelkie normy)
- Zaproponuj zakaz obejmujący wszystkich, bo yebac każdego, nieważne co myśli i jaki ma pogląd, ważne, że jedna właściwość mi wpadła do wora (akurat tu nie kolor skóry czy wiara, ale posiadanie
  • Odpowiedz
Jednostki uszkodzone się nie rozmnażają. Natura kolego. Książkowy przykład zwycięztwa ewolucji nad lewackimi urojeniami

Te woke bzdury wśród Julek dosłownie w ciągu 1 pokolenia zniknie razem z nimi bo nie zdążą nikomu przekazać szkodliwych genów.


@KochanekAdmina: och naiwny człowieku. Jednostki uszkodzone rozmnażają się tak jak wszyscy, nawet bardziej. Po prostu zostają "wyeliminowane" z puli genetycznej przez ich naturalnych wrogów i/lub choroby. Darwin się w grobie przewraca jak widzi takie pieprzenie i
Gluptaki - > Jednostki uszkodzone się nie rozmnażają. Natura kolego. Książkowy przykł...
  • Odpowiedz