Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ludzi do reszty popieprzyło. Alternatywa dla posiadania dziecka, bo ono kosztuje i zajmuje czas, stało się zwierzę, które kosztuje i zajmuje czas. Ale mniej, więc SPOKO.
  • Odpowiedz
@krychu789:

a to prywatna opieka będzie respić sobie lekarzy z powietrza?


Będą lekarze w podeszłym wieku, albo będą z Mumbaju, albo nie będzie wcale - wszyscy i tak koniec końców umrzemy. Całego świata nie zmienicie, im szybciej się z tym pogodzicie, tym przyjemniej będzie się Wam żyło.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@? przecież to jest tak prosta sprawa do rozwiązania, że ja #!$%@?ę. Każda 18-latka musi stawić się na komisję wojskową i dostaje przydział mobilizacyjny w razie W. Po urodzeniu dziecka przedstawia odpowiednie zaświadczenie, że jest matką wychowującą dziecko i cyk zostaje zwolniona z obowiązku stawienia się w razie wojny. Jeden prosty trik rozwiązałby tyle problemów, szybko by wyleczył chore psychicznie Julki, zwiększył dzietność polek, zwiększył zasoby rezerwistów itp.
  • Odpowiedz
och naiwny człowieku. Jednostki uszkodzone rozmnażają się tak jak wszyscy, nawet bardziej. Po prostu zostają "wyeliminowane" z puli genetycznej przez ich naturalnych wrogów i/lub choroby. Darwin się w grobie przewraca jak widzi takie pieprzenie i jeszcze dodane "lewackie urojenia" XD


@Gluptaki: Przecież ten film idealnie pokazuje że uszkodzone jednostki się nie rozmnażają. To #!$%@? umysłowe z tym myśleniem że musisz mieć wielką wille, kariere i inne gówna żeby w wieku 50
  • Odpowiedz
ale przynajmniej będziemy mieć pakiety prywatnej opieki medycznej i nie będziemy wystawać w tych patologicznie długich kolejkach na NFZ.


@MaddieBaddie: Skąd weźmiesz pakiet prywatnej opieki medycznej jak nie będziesz miała emerytury? Starzy nie będą Ci go opłacać do końca życia, bo prawdopodobnie ich przeżyjesz.

Całego świata nie zmienicie, im szybciej się z tym pogodzicie, tym przyjemniej będzie się Wam żyło.


Jeśli nic nie będzie cie robić, to być może teraz nie
  • Odpowiedz
@23kulpamens: Starzy mieliby mi opłacać pakiet prywatnej opieki medycznej w ultra podeszłym wieku albo zza grobu, ale ja w podeszłym wieku nie będę mogła pracować? XD jak już pisałam wyżej, nie będzie emerytury więc trzeba będzie pracować do usranej śmierci. Nawet teraz często osoby które przechodzą na emeryturę nadal pracują, żeby przeżyć godnie.
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: Już i tak się poddałaś, to po co zatruwasz życie innym? Jak nie masz nic do zaoferowania oprócz czekania na nieuchronną przyszłość, to sobie to rób.

Akceptacja tego jak wygląda świat dookoła Ciebie nie oznacza, bierności ani nihilizmu, nic nie oznacza, to od Ciebie zależy co dalej zrobisz.
  • Odpowiedz
Będę płacić za to pieniądze, więc mam takie samo prawo korzystać z tego jak osoby dzietne.


@MaddieBaddie: Nie, bo pieniądze to nie wszystko. Jeżeli całe społeczeństwo przestanie mieć dzieci to twoje pieniądze będą nic nie warte. Czas się obudzić z letargu, że jedyne co się liczy na emeryturze to wpłacone pieniądze, kompletnie zapominając o tym, że ktoś później musi nam te pieniądze wypłacić.
  • Odpowiedz
jak już pisałam wyżej, nie będzie emerytury więc trzeba będzie pracować do usranej śmierci.


@MaddieBaddie: dla bezdzietnych jak najbardziej nie powinno być emerytury bo niby z jakiej racji.
  • Odpowiedz
@Klimbert: No tak przecież te kilkadziesiąt lat przepracowanych na poczet poprzedniego pokolenia i wszystkich 500 i 800 plusów nic się nie liczy. Przypominam że bezdzietni mimo że dzieci nie mają to wciąż pracują na Wasze. Czas się obudzić z letargu: emerytury nie będzie dla nikogo. Obecnie jest już tak śmieszna kwota, że naprawdę opłacało się mieć te dzieci. A jak ktoś dzieci nie może mieć z przyczyn genetycznych to już w
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: tak naprawdę to co teraz wypracowujesz w systemie emerytalnym idzie na Twoich rodziców. Tak ten system wygląda. A to, że system się niedługo posypie jest winą bezdzietnych.
Moim zdaniem to nie jest tak, że emerytur nie będzie dla nikogo. W pewnym momencie zasady dot. systemu emerytalnego trzeba będzie po prostu dostosować do realiów i uwzględnić w nim liczbę posiadanych dzieci.
A jak ktoś dzieci nie może mieć z przyczyn biologicznych
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ostatnio klientka przyszła z psia kupa we woreczku do sklepu i położyła na ladzie a na koniec rzuciła tekstem ze te gówna to są klejnoty jej psiny.... Normalnie świat schodzi na psy
  • Odpowiedz