Wpis z mikrobloga

He he he he he.

Ziomeczki Brauna z AFD i lewactwo z BSW bojkotują przemówienie Zeleńskiego w Bundestagu. Podczas przemówienia prezydenta Ukrainy, w którym mówił o "kontynencie bez wojny", salę plenarną opuściło 77 członków AfD (pozostało 4) i 10 członków BSW (chyba wszyscy).

I niech mi ktoś powie, że Braun i europejska prawica jest za "pokojem".

Nie wiem czy to żałosne, śmieszne czy straszne. Chyba równocześnie śmiech przez łzy i przerażenie. Jeżeli ktokolwiek mówi, że Grzegorz Braun jest najbardziej propolskim politykiem, a w swoim życiu kieruje się Bogiem, Honorem i Ojczyzną, to zamienił się na łby ze ślimakiem.

Braun to zdrajca, który nie powinien pełnić żadnej funkcji publicznej.

RERERE Braun na siebie doniósł do płokułatuły.


CZEKAMY NA REZULTAT ŚLEDZTWA

#bekazkonfederacji #bekazlewactwa #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy #polityka #sejm #rosja #niemcy #afd
RzeczowyKomentator - He he he  he he. 

Ziomeczki Brauna z AFD i lewactwo z BSW bojko...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@officer_K: też byłem takim lemingiem Korwina. Wierzyłem w paróweczkową wolność, nie mogąc się doczekać tego aż Januszzasiądzie rządzie i zlikwiduje wszystkie podatki. Marzyłem o wolnorynkowych milionach spływających na moje konto.

A później dorosłem, założyłem spółkę, i otrzeźwiałem.

  • Odpowiedz
Bundestag to miejsce, gdzie dbac sie powinno o Niemiec,


@onucoutkajpysk: Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale interes Niemiec nie zależy tylko od samych Niemiec. Jeśli Rosja zajmie Ukrainę to sytuacja geopolityczna Europy będzie tragiczna.

Teraz jesteśmy przestawieni na zbrojenia w 1%. W sytuacji gdy Rosja zajmie znaczną część wschodnich granic i rozstawi przy nich swoje wojska, w tym te nuklearne, to ten twój interes każdego państwa z osobna będzie można
  • Odpowiedz
też byłem takim lemingiem Korwina. Wierzyłem w paróweczkową wolność, nie mogąc się doczekać tego aż Januszzasiądzie rządzie i zlikwiduje wszystkie podatki. Marzyłem o wolnorynkowych milionach spływających na moje konto.


A później dorosłem, założyłem spółkę, i otrzeźwiałem.


Oczywiście w konfrontacji ze znajomymi zręcznie omijałem temat pedofilii i gardzenia kobietami tłumacząc, że to tylko takie żarty Janusza


@RzeczowyKomentator: znam temat, bo sam kiedyś byłem na spotkaniu z b0sakiem i wierzyłem w te jego
  • Odpowiedz
I niech mi ktoś powie, że Braun i europejska prawica jest za "pokojem".


@RzeczowyKomentator: Nie no, znowu bez przesady, nie mieszajmy tego skrajnie prawicowego szamba, folkloru politycznego, z europejską prawicą, bo to tworzy normę. CDU, czy np. brytyjscy torysi itd. raczej nie mają żadnych wątpliwości co do pomocy Ukrainie i kopania ruskich po dupie. Nie legitymizujmy tego ścierwa mainstreamowym określeniem.
  • Odpowiedz
@RzeczowyKomentator: Wiem, ale to jednak nie prawica tylko skrajna prawica. Trzymajmy się pewnych standardów cywilizacyjnych. Mówisz prawica niemiecka i widzisz np. twarz Helmuta Kohla i to jest prawidłowa reakcja. Natomiast gdzieś tam za plecami bawarskich konserw z CSU rozpoczyna się strefa brunatna i to jest skrajna prawica, czyli to co w normalnych warunkach powinno być poza parlamentem, jeżeli tak nie jest to znaczy, że coś idzie nie tak, ale to wciąż
  • Odpowiedz
Wiem, ale to jednak nie prawica tylko skrajna prawica.


@niecodziennyszczon: Ok, masz rację. Mogłem napisać wyraźniej - oczywiście chodziło mi o skrajną prawicę. Uprościłem, bo w tej chwili w Polsce jest taka polaryzacja, że dzielimy się tylko i wyłącznie na prawicę i lewicę. Według Konfederacji Tusk, Hołownia i PiS to lewactwo a tylko oni są prawdziwa prawicą. Stąd uproszczenie. I w sumie wynikło to z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon

@RzeczowyKomentator: Nie no, znowu bez przesady, nie mieszajmy tego skrajnie prawicowego szamba, folkloru politycznego, z europejską prawicą, bo to tworzy normę. CDU, czy np. brytyjscy torysi itd. raczej nie mają żadnych wątpliwości co do pomocy Ukrainie i kopania ruskich po dupie. Nie legitymizujmy tego ścierwa mainstreamowym określeniem.


Zobacz sobie wyniki wyborów do PE we Francji i Austrii. Ten "folklor" miał najlepszy (albo prawie najlepszy) wynik. Trend się zdecydowanie zmienił. Kolejne
  • Odpowiedz