Wpis z mikrobloga

@AdministratorDanychOsobowych: chyba największa taka akcja była przy trailerze GTA VI - tylko ludki nie pomyśleli, że tak właśnie jest bardziej realistycznie, bo jest to wzorowane na współczesnym Miami, gdzie osoby białe nie stanowią większości, a jak już to są osoby pod emeryturę którzy nie bujają się po plażach. ʕʔ
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek: osoby białe nie stanowią większości jak uznasz, że latynos to nie biały. miami to głównie latynosi, którzy nawet po angielsku nie gadają xD

wiadomo, że są miejsca gdzie żyją sami białasi i gdzie żyją sami czarni, natomiast w takich miejscach jak miami beach, ocean drive itd. nie ma przewagi czarnych
  • Odpowiedz
bo jest to wzorowane na współczesnym Miami, gdzie osoby białe nie stanowią większości, a jak już to są osoby pod emeryturę którzy nie bujają się po plażach. ʕʔ


@MechanicznyTurek: widocznie wykopki wychowały się na Miami Vice, gdzie byli praktycznie sami biali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peszmerd: Wiem, ale przy "wielkim liczeniu Murzynów na plaży w GTA" liczono każdego ciemniejszego jako "Murzyna". I nie mówię tu tylko o wykopie.

@yahoomlody tak, masz rację, w mojej wypowiedzi oddzieliłem latynosów od osób białych.

I tutaj moja wypowiedź się zgadza w stu procentach, gdyż osoby białe (non-Hispanic) w Miami stanowią (na rok 2021) 11,43%, natomiast czarnoskóre (także non-Hispanic) 13,63% co jest większą liczbą.
No i biorąc pod uwagę
  • Odpowiedz