Wpis z mikrobloga

  • 197
@anonimowyzpl no coś w ten deseń. I to nie jest człowiek, który w jakis tam sposób jest patriotą. To jest człowiek, który dla władzy zrobi każdy wał. Nie cofnie się przed niczym
  • Odpowiedz
@galicjanin Urban? Hmmm chyba jednak inna liga w porównaniu z kurskim. Nie ze go usprawiedliwiam, jednak w kategorii szefów tv to mimo wszystko kurskim to bezwzględna szmatką bezideowa.
Goebels to był geniusz. Geniusz zła. Ale jednak geniusz
  • Odpowiedz
  • 0
@badreligion66 krzty honoru nie mają #!$%@?. Wczoraj widziałem w tv uśmiechniętego Czarneckiego co kradł kilometrówki kabrioletem. Ci ludzie powinni już dawno być rozliczeni i trafić na śmietnik historii.
  • Odpowiedz
@badreligion66:
Słuchałem ostatnio podcastu Żurnalisty, który odbył rozmowę z kurskim (specjalnie z małej) i byłem zniesmaczony. Ego ma #!$%@? w kosmos i generalnie widać, że rzetelność jest dla niego kompletnie bez znaczenia. Jego podstawowym celem gdy prowadził TVP było wykreowanie określonej wizji świata. To, czy była zgodna z rzeczywistością się nie liczyło.
  • Odpowiedz
@vateras131: Kurski to funkcjonariusz partyjny, z tym, że inteligentny i bezkompromisowy, w przeciwieństwie do pisowskiego planktonu. Tacy cynicy w polityce odnajdują się idealnie.

Bardzo niebezpieczny człowiek.
  • Odpowiedz
@demagog co więcej.. to na tyle niebezpieczny człowiek, że nawet w PiSie są ludzie , którzy omijają go z daleka.
I tak ogólnie rzecz ujmując, to przez te 35 lat ciężko mi sobie przypomnieć , żeby któryś szef rządzącej partii stworzył wokół siebie grono takich ludzi. Najwierniejsi , podążający za nim krok w krok, mówiący za szefa największe idiotyzmy, robiący z siebie debili przed kamerami, klamiacy w żywe oczy..
Błaszczak
Macierewicz
Lichocka
  • Odpowiedz