Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bumelante: To poważnie będziesz teraz udawał, że wcale nie ma morza komentarzy typu "O dobrze zrobił, lewactwo dupa boli" po każdym takim stuncie? W takim aż wyparciu żyjesz, poważnie? Grubo stary i pozdrawiam. Kolega wyżej już widzę wyręczył mnie w nurkowaniu w tym szambie, aby znaleźć cytaty z ostatniego dnia, daleko nie szukając xd
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Swoją drogą Korwin i jemu podobne pokemony sprawiły, że teraz każdy wywiad z politykiem czy debata musi sprowadzać się do "zaorania" jednego przez drugiego. Nie możemy już mieć normalnych rozmów, tylko musi być bitka jak w fame mma. Nawet w Kanale Zero, gdzie niby aspirowali do trochę wyższego poziomu debaty, ostatecznie widzowie czekają na orki, a przynajmniej ich większa część. To co robi to nie żaden antysystem ale brnięcie z
  • Odpowiedz
@Kriegor: ale on zerwał flagę Ukrainy, a nie Rosji. No ale wiadomo, łatwo się pomylić, dlatego pewnie twierdzicie, że wszystko co robi jest w interesie Polski, a jest głównie w interesie Rosji.
  • Odpowiedz
Tak, ale w inny sposób niż zdajesz się sugerować.


@Nemayu: Oczywiście. To nie tak, że on jest chamem wyzwolonym spod norm społecznych i szacunku do kogokolwiek, jakichkolwiek wartości i kultury. To przecież rosyjska tradycja narodowa!
  • Odpowiedz
@Nemayu no komunistą to bym Brauna nie nazwał, raczej neofaszystą-populistą, choć głównie to po prostu niestabilnym psychicznie wariatem. Ale twoje prawo tak uważać.

  • Odpowiedz
@wstanczyk:
Problem, że to ty jesteś osobą, która rozumuje na poziomie 2-latka i w kółko piszesz to samo, czyli udajesz, że coś napisałem, a następnie na to odpowiadasz - zupełnie bez żadnych podstaw, jakbyś był chory psychicznie. Też zdajesz się odczuwać podobną infantylną satysfakcję, pomimo że nie masz z czego się cieszyć. Dokładnie jak taki 2-latek, co się cieszy, że komuś dogadał, a dorośli się śmieją, że mały nie rozumie o
  • Odpowiedz
Problem, że to ty jesteś osobą, która rozumuje na poziomie 2-latka i w kółko piszesz to samo, czyli udajesz, że coś napisałem, a następnie na to odpowiadasz


@Nemayu: xDDD Masz, hasełko dla ciebie, poczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

Byłoby zabawne, gdyby chochoły to nie była typowa zagrywka lewicy,


Xd

Jak myślisz, czemu to zawsze prawaki wyrastają z prawactwa i zostają lewakami, a nigdy odwrotnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież ja
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Braun, który nic nie może zrobić poza eventami jest głównym wrogiem ojczyzny, za to Herr Tusk, który jest premierem kłamie na cooldownie, to wszystko jest cacy.


@Vakabayaschi: oczywiście możesz mieć takie zdanie, ale przesadzasz według mnie.
Swoją drogą dlaczego napisałeś Herr Tusk, a przed nazwiskiem Brauna nie napisałeś Herr Braun. To stopniowanie szacunku dla obu tych osób?
  • Odpowiedz
Jeszcze wczoraj był zachwyt z jednej takiej defekacji, w postaci kradzieży flagi.


@wstanczyk: ciężko nazwać kradzieżą coś co nią nie było. Braun oddał flagę do konsulatu. Nie było zamiaru przywłaszczenia więc nie ma mowy o kradzieży.
  • Odpowiedz
@mstasiek: Aha to wszystko spoko. Tylko że nie, bo dalej zrobił bezsensowny polityczny teatrzyk wycelowany w sianie fermentu i podburzanie emocji, jak na rosyjskiego agenta wpływu przystało. A z resztą, to w ogóle była flaga z konsulatu?
  • Odpowiedz
@wstanczyk: To czy zrobił bezsensowny teatrzyk to już inna kwestia. Ja mówię tylko o tym, że to nie była kradzież. Nie wiem czy z konsulatu. Jeśli nie to zapewne konsulat przekaże flagę odpowiedniemu urzędowi. Na rosyjskiego agenta już nie będę odpowiadał, bo jest to ta sama sytuacja co z covidem. Kto się nie zgadza jest szurem. Kto nie popiera pod każdym względem ukrainy jest onucą.
  • Odpowiedz