Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137 Pewnie przenieśli swoje niedojrzałe fantazje na papier, a gdy lore się skurczyło i atencji brakło, a pojawiły się platformy typu twitter, to wyszło szydło z worka i udają maczystów i próbują kreować świat, ale świat to nie fantastyka, więc wychodzi frustracja. Zwykle po***dy na strzałą, co kozaczą w necie.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Wysoka marża to nie problem, problemem jest dojenie w taki sposób państwowych pieniędzy. Piekara ze swoim przekazem wpisuje się w prorosyjską narrację tym bardziej, ze autor Onetu wykorzystał raport CBA>
  • Odpowiedz
@saakaszi: Czytałem kiedyś inkwizytora, w sumie grafomania ale dobrze wchodziło. Z tym że byłem przekonany że to gruba szydera a tu się okazało że chłop na serio xD.
  • Odpowiedz
@saakaszi: no najśmieszniejsze że jest na to paragraf, niegospodarność w przypadku środków publicznych xd nie można sobie bez lipy kupić auta za 100k i odsprzedać go za 500k, przecież US moment by się czymś takim zainteresował
  • Odpowiedz
@saakaszi: mogli mu przecież cały budżet Polski wpisać na tej fakturze, to tylko marża przecież. Generatory kupione za 70 mln, należy się 900 miliardów, dziękuje pora na CSa.
  • Odpowiedz
@saakaszi: oczywiście że można zarabiać na lekarzach i ratownikach w pandemii, szpitalach i cywilach w napadniętym kraju, czy okradać kombatantów i powstańców lewą fundacją. Przy tym nazywać się patriota. Jeszcze niech nasraja do paczkomatu i podetrą się flagą. Na papierze wszystko bierze.
  • Odpowiedz
@S-Type: dwie małe uwagi:
1. marża nie może wynosić ponad 100%, matematycznie jest to niemożliwe. Ponad 100% może wynosić narzut.
2. Z perspektywy sprzedawcy, co jest złego w tym, że ktoś sprzedał państwu coś kilkukrotnie drożej niż jest to warte? Klient jak klient, a że płaci, to się sprzedaje.

Naganne są za to zmowy cenowe, niegospodarność zamawiającego, podkupowanie urzędników itd., choć tu przyznaję, że nie wiem czy to wystąpiło w
  • Odpowiedz