Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 4
o fuck.

Świetnie widać jak jeden filmik, gdzie nie wszystko jest dobrze pokazane, może wypaczyć rzeczywistość


Dzięki za posrzecenie tego


@ipkis123: Znałem ten filmik od wczoraj, ale nie chciało mi się go pobierać, wrzucać, pisać elaboratu. Jednak, gdy zobaczyłem kolejne memy obrażające tego policjanta, to stwierdziłem, że trzeba to sprostować.
  • Odpowiedz
  • 22
@wilku88 tam był ogromny młyn, gościu w niebieskiej kurtce okłada leżącego typa pięściami, nie dziwota, że glo zglebowali. Na ich nieszczęście, pewnie nie zobaczyli noża i podjęli niewłaściwą decyzję, ale z informacji które posiadali wtedy, wydawała się ona prawidłowa
  • Odpowiedz
No pewnie, najlepiej byłoby gdyby #!$%@? cały magazynek w całą piątkę odrazu po przybyciu. Jak ty to sobie #!$%@? wcześniej niż na filmiku wyobrażasz?


@Tokko: Normalnie, jak w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wilku88: Na tym nowym video dobrze widać że policjant zwlekał z oddaniem strzału tylko dlatego że w lini strzału miał jeszcze dźgniętego kolegę, dopiero jak go obszedł i miał przed sobą tylko napastnika to oddał strzał.
  • Odpowiedz
@wilku88: gosc w niebieskiej kurtce widac ze chcial pomoc ale zaczal okladac piesciami nie ta osobe xd ale tutaj najlepiej widac co POLICJANTKI #!$%@?, krok w przod, krok w tyl, machanie rekami, dopiero jak typ lezal na glebie postrzelony to zaczely cos robic, brak slow
  • Odpowiedz
policjant zachował się jak należy , zwróć uwagę że ludzie byli do okola , grunt że poskładał śmiecia


@Konkretnyknur: Nie zachował się jak należy. Źle ocenił sytuację. Przeoczył/zbagatelizował nożownika i poniósł konsekwencje. Inna sprawa, że dynamiczne sytuacje nie są łatwe, no ale jednak. Zbytnio przeszarżował i zaniedbał swoje bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
@Tokko: przecież duża większość policjantów czy to w niemczech czy gdziekolwiek indziej nie jest przygotowana do służby a co dopiero do takich kryzysowych sytuacji. Wystarczyłoby pytanie przed przyjęciem "Czy jesteś w stanie zabić człowieka w obronie życia innego?" i jest #!$%@? 50% odpada XD
  • Odpowiedz
No pewnie, najlepiej byłoby gdyby #!$%@? cały magazynek w całą piątkę odrazu po przybyciu. Jak ty to sobie #!$%@? wcześniej niż na filmiku wyobrażasz?


@Tokko nie no, czołgiem powinni wjechać na pełnej. Serio, w internecie nie ma już dyskusji, ze skrajności w skrajność, albo musisz wypisać każdy punkt, bo ludzie są zbyt głupi, żeby samemu się domyślić o co chodzi autorowi.
Wracając do tematu: nie mieli pieprzu gazowe? Teasera? Do czego są
  • Odpowiedz
  • 1
Wykopki po prostu widzą policmajstra z IQ ziemniaka, który odwrócił się plecami do nożownika.


@Hellicon: To prawda, ale spójrz, on wykonał swoją część roboty. To jego koledzy nie zajęli się resztą uczestników.
  • Odpowiedz
  • 4
@Hellicon: Ale czemu od razu mnie obrażasz? On dopiero przybiegł na miejsce i pierwsze na co zwrócił uwagę, to typ, który okłada pięściami innego typa, więc nim się zajął. Miał chwilę na reakcję i działanie. W międzyczasie reszta policjantów stała jak kołki. Szczególnie panie policjantki.
  • Odpowiedz