Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@robert-kuzba:

nie no, oczywiście, że sarkazm.

Jesteś debilem bez podstawowego wykształcenia

Typ zamiast od razu odstrzelić nożownika to się bawi w jakieś półśrodki w odciąganiu osoby trzeciej.

Przepraszam poprawka, jesteś skrajnie upośledzonym idiotą
  • Odpowiedz
@Tokko: świeżak od 3 miesięcy na wykopie nie potrafi sformułować kontrargumentów i zaczyna wyzywać od debili xD
Widać konto opłacone, ale chyba do roboty zatrudnili niezbyt ostry ołówek w piórniku.
Ile wam teraz płacą? #60groszyzawpis? Czy trochę więcej, bo inflacja?
  • Odpowiedz
@robert-kuzba:

Widać konto opłacone, ale chyba do roboty zatrudnili niezbyt ostry ołówek w piórniku.

Ile wam teraz płacą? #60groszyzawpis? Czy trochę więcej, bo inflacja?


Pewnie #!$%@?, jest rządowa akcja obrażania roberta kuzby w internecie i się zgłosiłem bo za każde nazwanie cię tępym #!$%@? dostaje dwie kopiejki XDDDDD
  • Odpowiedz
policjant zachował się jak należy

@Konkretnyknur:

Bzdura. Policjant nie zachował się jak należy. Można go jedynie usprawiedliwiać tym, że nie rozumiał co się dzieje i nie znał jak poważna jest sytuacja ze zbrodniarzem nożownikiem. Jeśli policjant wiedział już, że tam leży obezwładniony nożownik, to nie powinien zwracać uwagę na pajaca pomagającego pięściami nożownikowi, ale powinien przystawić lufę pistoletu do nożownika, wezwać go do poddania jako jego ostatnia szansa (nie musiałby tego
  • Odpowiedz
@DarrDarek

Jeśli policjant wiedział już, że tam leży obezwładniony nożownik, to nie powinien zwracać uwagę na pajaca pomagającego pięściami nożownikowi, ale powinien przystawić lufę pistoletu do nożownika, wezwać go do poddania jako jego ostatnia szansa


Tak, widząc trzech mężczyzn szarpiących się razem na ziemi powinien zignorować dwóch i przyłożyć spokojnie broń do tego jednego. Fachowiec z ciebie xD
  • Odpowiedz
@Jotemov12:
Tak właśnie jest. Że policjant ma wyeliminować zabójcę-zamachowca. A niegroźnych pomocników z pięściami jako broń można obezwładniać dopiero po zastrzeleniu zabójcy-nożownika.
  • Odpowiedz
To czego nie wiedza wykopki


@wilku88: Nie łatwiej powiedzieć że wszystkiego zamiast wymieniać? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Miałem tu już 2 konta, pierwsze spadło jeszcze przy zbożowej i od kiedy pamiętam to tu się wszystko łyka, zawsze, za każdym #!$%@? razem.
  • Odpowiedz
@wilku88: ku mojemu zaskoczeniu na tym filmie widac ze masz racje. Na pierwszym filmie ten moment byl minimalnie poza kadrem, natomiast dziwi mnie o co chodzilo gosciowi w niebieskiej kurtce bo przysiaglbym ze to byl facet z ekipy tego polityka i bylo go widac na tym pierwszym dlugim filmie,
  • Odpowiedz