Wpis z mikrobloga

No jak mnie to w-----a setnie. Świeżo upieczony szef Mozilli, człowiek wyjątkowo użyteczny dla fundacji od wielu lat, musiał zrezygnować pod naporem homooszołomów, bo miał wobec homoseksualizmu poglądy krytyczne. Co więcej, nie obnosił się z nimi. Nie planował żadnego ucisku wobec pracowników lub użytkowników Firefoksa orientacji homo.

Jak, do jasnej cholery, ludzie LGBT chcą, by traktowano ich poważnie, kiedy zachowują się w przestrzeni publicznej jak małpy i nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie? Czy nie jest logicznym, że tolerancja i wolność poglądów powinna działać w obie strony?

http://www.wykop.pl/link/1935906/szef-mozilli-rezygnuje-krytykowano-go-za-poparcie-dla-zakazu/


#mozilla #firefox #mozarellaforex #it #lgbt #homoterroryzm #geje #lesbijki #lewackalogka #buldupy
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulka: Niezmiennie mnie zadziwia, jak często ludzie wolą się popisać niewiedzą, niż po prostu skorzystać z wyszukiwarki ;)

Dajesz łaskawie możliwość posiadania dowolnych poglądów jednocześnie uważając, że tylko i wyłącznie przez te poglądy jakiś człowiek, specjalista nie powinien zajmować wysokiego stanowiska


@rpawelek: Ale nikt przecież nie mówił, że nie powinien.
  • Odpowiedz
@ghostface:

Urojenia.


Przepraszam, to nie urojenia, tylko nie ten poziom - zapomniałem do kogo piszę, przeskoczyłem jedno zdanie i już czegoś Ci brakło. Otóż katolicy zwykle mają takie poglądy, że są przeciwni małżeństwom homoseksualnym (zupełnie jak zwolniony którego dotyczy dyskusja). Jeżeli ludzie z takimi poglądami nie powinni być dyrektorami bo jak
  • Odpowiedz
W jednym wpisie ludzie naskakują na homoseksualnych chłopaczków co się w sklepie za ręce złapali wychodząc i nic nikomu nie wadzili, a w drugim bronią bezczelnego pedalstwa, które wymaga ustąpienia CEO, który nawet nie pokazuje publicznie swoich poglądów. Po prostu Wykop.

Ja nie wiem jakim trzeba być idiotą by myśleć że takimi działaniami oni skłonią kogokolwiek do zmiany poglądów na ich temat. Moim zdaniem to działa zupełnie odwrotnie. O ile do gejów
  • Odpowiedz
@ghostface: >zaściankowych poglądów

Piszesz jak mój były współlokator pedał-złodziej. Może to Ty?

Szczerze Ci życzę, żebyś trafiał na produkty i usługi świadczone przez ludzi, u których nie liczyły się kompetencje, tylko poglądy.

I śmiesz jeszcze coś pisać o logice.
  • Odpowiedz
@firencombomaster: a ja sadze, ze ta afera z lgbt wyszła "świadomie", aby zastopować jego plany m.in. Firefox os. Jakby ten system stałby sie popularny to czyja konkurencja byłby?;)
  • Odpowiedz
@cryan:

Piszesz jak mój były współlokator pedał-złodziej. Może to Ty?


Próbujesz mnie obrazić? Spróbuj może w jakiś mniej prostacki sposób, bo wyszło
  • Odpowiedz
@ghostface: Nie, nie próbuję Cię obrazić, tylko jedno skojarzenie mam z tekstem 'zaściankowe poglądy" i "brak ewolucji myślowej". Typ, który w ramach swojego bycia homo okradł nas na 580 złotych i zwyzywał od homofobów jak chcieliśmy, żeby nam oddał pieniądze. Prześladowany nie był

Logicznym argumentem jest to, że dyrektor nie jest od kreowania wizerunku firmy. Od tego jest dział PR. Prezes ma zarządzać firmą i jego poglądy są jego sprawą
  • Odpowiedz
@cryan:

Logicznym argumentem jest to, że dyrektor nie jest od kreowania wizerunku firmy.


CEO jest częścią wizerunku firmy. Może powiesz, że Jobs nie miał wpływu na wizerunek Apple? Masz w ogóle pojęcie jak wygląda biznes w XXI
  • Odpowiedz
@ghostface:

Masz w ogóle pojęcie jak wygląda biznes w XXI wieku?


I dlatego mam wszystko bezkrytycznie przyjmować? Jeszcze raz Ci życzę usług ludzi niekompetentnych. Ja równie dobrze mogę korzystać z firmy, w której dyrektor jest homoseksualistą, chociaż małżeństw homo nie popieram. Jedyny warunek - żeby był kompetentny, a nie usadzony przez
  • Odpowiedz
Nie, ale skoro nie masz pojęcia, to po co się na ten temat wypowiadasz?


No właśnie, po co się wypowiadasz, skoro się nie znasz?

No i spoko, ale co to ma do rzeczy?


A
  • Odpowiedz