Wpis z mikrobloga

No jak mnie to #!$%@? setnie. Świeżo upieczony szef Mozilli, człowiek wyjątkowo użyteczny dla fundacji od wielu lat, musiał zrezygnować pod naporem homooszołomów, bo miał wobec homoseksualizmu poglądy krytyczne. Co więcej, nie obnosił się z nimi. Nie planował żadnego ucisku wobec pracowników lub użytkowników Firefoksa orientacji homo.

Jak, do jasnej cholery, ludzie LGBT chcą, by traktowano ich poważnie, kiedy zachowują się w przestrzeni publicznej jak małpy i nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie? Czy nie jest logicznym, że tolerancja i wolność poglądów powinna działać w obie strony?

http://www.wykop.pl/link/1935906/szef-mozilli-rezygnuje-krytykowano-go-za-poparcie-dla-zakazu/


#mozilla #firefox #mozarellaforex #it #lgbt #homoterroryzm #geje #lesbijki #lewackalogka #buldupy
  • 132
  • Odpowiedz
Normalny człowiek nie nazwie homoseksualizmu dewiacją. Żeby nazwać homoseksualizm dewiacją, trzeba mieć zdolności intelektualne grubo poniżej średniej, zatem intelekt takiej osoby wygłaszającej takie brednie nie mieści się w normie, co czyni taką osobę nienormalną.


@ghostface: Lepiej nie zabieraj się za definiowanie normalności, a osoba o twoim poziomie nie powinna również poruszać tematów intelektu ;-)
  • Odpowiedz
tak, ale tych powodów może być pewnie wiele, łącznie z "niedogadywaniem się", więc one raczej zależą od natury relacji między partnerami, aniżeli od faktycznych braków.


@t3m4: Wiesz trudno by małżeństwo które się nie dogaduje mogło podjąć istotne decyzje np. do której szkoły pójdzie dziecko. Generalnie powodem rozwodu może być zdarzenie powodujące zupełny i całkowity rozkład pożycia małżeńskiego - a to chyba utrudnia płodzenie i wychowywanie dzieci?
  • Odpowiedz
Generalnie powodem rozwodu może być zdarzenie powodujące zupełny i całkowity rozkład pożycia małżeńskiego - a to chyba utrudnia płodzenie i wychowywanie dzieci?


@Cymes: utrudnia też spłatę kredytu hipotecznego, ale nikt nie twierdzi, że małzeństwa istnieją tylko po to, aby spłacać kredyty. :P
  • Odpowiedz
@t3m4: Sugerujesz by uniemożliwić rozwody by banki nie miały problemów z kredytami hipotecznymi? Według Twej logiki skoro dziecko + zapałki

= pożar to pożar - zapałki = dziecko
  • Odpowiedz
@Cymes: nigdy mój sarkazm się nie udaje. Wg mnie właśnie sprowadzanie małżeństwa do jakiejś odgórnej ideologii jest kompletnie nietrafione: dlatego tak jak małżeństwo nie służy jedynie płodzeniu dzieci, tak i nie służy spłacaniu kredytów. Ono imo nie jest instytucją służącą czemukolwiek, szczególnie już dzisiaj, poza prawną legalizacją związku (która pociąga za sobą np ułatwienia w dziedziczeniu i całą resztę). Dlatego z tego punktu widzenia nie ma różnicy, czy małżeństwo jest
  • Odpowiedz
@t3m4:

Wg mnie właśnie sprowadzanie małżeństwa do jakiejś odgórnej ideologii jest kompletnie nietrafione: dlatego tak jak małżeństwo nie służy jedynie płodzeniu dzieci, tak i nie służy spłacaniu kredytów


Bo pomijasz ewolucję instytucji małżeństwa która wskutek wielu perypetii dziejowych przyjęła obecną formę, za sprawą rewolucji seksualno - obyczajowej ta podstawowa funkcja została nieco zmarginalizowana, ale sądzę, że jeśli ta rewolucja pójdzie dalej to małżeństwo będą zawierać ludzie chcący mieć dzieci i wychowywać. Reszta (być może większość) nie będzie z tej instytucji
  • Odpowiedz
pomijasz ewolucję instytucji małżeństwa


@Cymes: wydaje mi się, że nie pomijam, tylko ciągnę dalej.

Jeśli tak to po co homoseksualistom małżeństwa?


No właśnie dla ułatwień prawnych. Może jako symbol przypieczętowania związku.
  • Odpowiedz
@verizon: wow, ale wygrzebałeś temat sprzed 3 miesięcy,

po 2. najpierw przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem, bo:

Kiedy i gdzie Biedroń wzywał do nienawiści wobec heteroseksualistów?


nigdzie nie napisałem nic takiego.
  • Odpowiedz