Wpis z mikrobloga

No jak mnie to #!$%@? setnie. Świeżo upieczony szef Mozilli, człowiek wyjątkowo użyteczny dla fundacji od wielu lat, musiał zrezygnować pod naporem homooszołomów, bo miał wobec homoseksualizmu poglądy krytyczne. Co więcej, nie obnosił się z nimi. Nie planował żadnego ucisku wobec pracowników lub użytkowników Firefoksa orientacji homo.

Jak, do jasnej cholery, ludzie LGBT chcą, by traktowano ich poważnie, kiedy zachowują się w przestrzeni publicznej jak małpy i nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie? Czy nie jest logicznym, że tolerancja i wolność poglądów powinna działać w obie strony?

http://www.wykop.pl/link/1935906/szef-mozilli-rezygnuje-krytykowano-go-za-poparcie-dla-zakazu/


#mozilla #firefox #mozarellaforex #it #lgbt #homoterroryzm #geje #lesbijki #lewackalogka #buldupy
  • 132
  • Odpowiedz
@cryan:

No właśnie, po co się wypowiadasz, skoro się nie znasz?


Znam się na pewno lepiej od ciebie.

A co ma do rzeczy to, że ktoś wsparł kampanię przeciwko małżeństwom homoseksualnym?


To jest powód tego, że przestał być CEO Mozilli. Zapomniałeś o czym rozmawiamy?

teraz bez zaglądania w wiki nie podałbyś kto jest CEO microsoftu


Nie równaj wszystkich do siebie/

Tak samo nie wiesz jakie poglądy ma większość prezesów firm. Bo
  • Odpowiedz
@firencombomaster: Skąd wiadomo, że całą aferę rozkręciło LGBT? Równie dobrze mogło być tak, że stosunek CEO do homoseksualistów był dobrym pretekstem dla pracowników by się go pozbyć.
  • Odpowiedz
Znam się na pewno lepiej od ciebie.


A nie prawda! bo ja lepiej od Ciebie!

To jest powód tego, że przestał być CEO Mozilli. Zapomniałeś o czym rozmawiamy?


A co ma jego stosunek do homoseksualistów do funkcji jaką pełni CEO? Jak jego wsparcie dla kampanii przeciwko jednopłciowym małżeństwom mogło by się odbić na rynku? 1,5% społeczeństwa (ba! nawet niech będzie 7% albo i 10% wliczając też ludzi, takich jak TY, których oburza
  • Odpowiedz
@cytoblast: tak naprawdę, to obchodzą...

Media BARDZO obchodzą ich poglądy i ich los. A konkretniej to poglądy najgłośniejszej, jednocześnie niewielkiej, grupki krzykaczy. Do tego dochodzi wspierający takich ludzi, szeroko pojęty rząd - bo władzy autocenzura i zastraszenie całego społeczeństwa jest bardzo na rękę.
  • Odpowiedz
@cryan:

A co ma jego stosunek do homoseksualistów do funkcji jaką pełni CEO?


Może to źle wpłynąć na wizerunek firmy oraz stosunki z pracownikami. Ile razy mam to powtórzyć, żebyś to pojął?

ba! nawet niech będzie 7% albo i 10% wliczając też ludzi, takich jak TY, których oburza fakt, żę ktoś wydaje prywatne pieniądze bez rozgłosu,


Coś sobie uroiłeś, mnie to nie oburza.

Chyba ktoś może je wyciągnąć i rozdmuchać.


No,
  • Odpowiedz
@ghostface:

Może to źle wpłynąć na wizerunek firmy oraz stosunki z pracownikami. Ile razy mam to powtórzyć, żebyś to pojął?


A ile razy mam powtórzyć, że chłop nie namawiał do zabijania, ani gnębienia? Popierał swoje poglądy, całkiem nie publicznie.

Coś sobie uroiłeś, mnie to nie oburza.


A jednak wydaje się, jakbyś popierał burzę która rozpętała się koło jego tysiąca dolarów.

No, w tym przypadku to byli pracownicy.


Może zbyt pobieżnie czytałem,
  • Odpowiedz
@cryan:

A ile razy mam powtórzyć, że chłop nie namawiał do zabijania, ani gnębienia?


No i? Jego poglądy też są kontrowersyjne. Dla ciebie może nie, ale dla Mozilli tak. Stracił przez swoje poglądy stanowisko.

A jednak wydaje się, jakbyś popierał burzę która rozpętała się koło jego tysiąca dolarów.


Wydawać ci się mogą różne rzeczy, ja nie mam na to wpływu.

Oburzyli się ludzie związani ze środowiskiem LGBT.


Niekoniecznie. Oburzyli się po
  • Odpowiedz
No i? Jego poglądy też są kontrowersyjne. Dla ciebie może nie, ale dla Mozilli tak. Stracił przez swoje poglądy stanowisko.


Chodzi o sedno sprawy. Kto zrobił z takich tematów jakąś wojnę i szczyt poprawności politycznej. Jeszcze raz napiszę, że orientacja seksualna nie jest ideologią. A w dzisiejszych czasach, z rzeczy które są proste próbuje się robić super wrażliwe i delikatne rzeczy.

Wydawać ci się mogą różne rzeczy, ja nie mam na to
  • Odpowiedz
@cryan:

Więc mogły to wygrzebać osoby ze środowiska, a następnie rozdmuchać.


Zamiast spekulować po prostu to sprawdź.

A może to jesteś Ty, mój były współlokatorze?


Tak, jestem twoim współlokatorem. Sorry, ale mam wrażenie, że piszę z osobą niedorozwiniętą.

Widzę, ale nie wynika to z faktu parad i wciskania propagandy.


A z czego?

A nie wydaje Ci się, że wynika to z faktu, że jest większy udział mediów, które bądź co bądź
  • Odpowiedz
Zamiast spekulować po prostu to sprawdź.


Nie da się tego sprawdzić, bo nigdzie nie ma kto ustalił i nigdzie nie będzie.

piszę z osobą niedorozwiniętą.


i będziesz udawał, że masz poziom?

A z czego?


Zmian w społeczeństwie, otwartości wywołanej mediami i wymianą informacji.
  • Odpowiedz
@ghostface:

Dobra, ogólnie rzecz biorąc masz racje i zgadzam się z Tobą, ale wyobraź sobie teraz, że jakiś pracodawca zwolnił kogoś, bo wyszło na to, że ta osoba jest homoseksualistą. Wyobrażasz sobie jaki byłby ból dupy na skale światową? Jednak gdy zwalniamy eksperta, bo kiedyś dawał datki na coś, to dobrze, bo jest przeciwko małżeństwom homoseksualistów. Albo mamy 100 % tolerancje, wolność słowa i poglądów, lub 100 % wolny rynek jeśli
  • Odpowiedz
@ghostface: czyli rozumiem, że w Twojej opinii postępowym jest świat, gdzie kontrowersyjne opinie należy zwalczać? nie, to nie jest tania erystyka - w ten sposób odnosisz się do rzekomej zaściankowości i postępu, że takie wyciągnąłem wnioski.

jednym tematem jest obecna rzeczywistość (a fakt, że tak jest, tj. że za kontrowersje się zwykle wylatuje), a odmiennym Twoja własna wizja tego hipotetycznego postępowego świata. Ja uważam, że obecny może i idzie w jakimś
  • Odpowiedz
@ruszka:

. Wyobrażasz sobie jaki byłby ból dupy na skale światową?


Nie.

Staraj się pisać o istniejących sytuacjach.

@filas312:

czyli rozumiem, że w Twojej opinii postępowym jest świat, gdzie kontrowersyjne opinie należy zwalczać?


Źle rozumiesz.
  • Odpowiedz
@ghostface: to dobrze w takim razie.

Tak czy siak absurdalną wizją jest świat, gdzie facetowi robi się z dupy jesień średniowiecza za 1000$ wysłanych ludziom, z którymi poglądami się zgadzał. Jedną sprawą jest tolerancja dla X, ale dlaczego X nie tolerują poglądów Y, a wymagają tolerancji własnych poglądów? Ogółem taka logika jest ostatnimi czasy bardzo popularna, a zastanawia mnie dlaczego.
  • Odpowiedz
@filas312:

gdzie facetowi robi się z dupy jesień średniowiecza


Bez przesady.

Poparł poglądy uważane za kontrowersyjne, niemile widziane w jego firmie i poniósł konsekwencje.

Jedną sprawą jest tolerancja dla X, ale dlaczego X nie tolerują poglądów Y, a wymagają tolerancji własnych poglądów?


Twoim zdaniem albo się toleruje wszystko, albo nic? To jest dopiero dziwne myślenie.
  • Odpowiedz
Taka jest cena kontrowersyjnych i zaściankowych poglądów.


@ghostface: to że ktoś nie popiera dewiacji jest zaściankowe i kontrowersyjne? to widzę dla lewaków normalność jest zaściankowa i kontroweryjna
  • Odpowiedz
@ghostface: Toleruje się albo wszystko, co nieszkodliwe, albo nic z tego, co jest nieszkodliwe. Zrozumiałą jest reakcja, gdzie szef wylatuje za poglądy tylko dlatego, że robiłby złą opinię całej firmie, ale zrozumiałą stricte z punktu biznesowego - z punktu wolnościowego jest to kompletna zjebka, tym bardziej, jeżeli Mozillę utożsamia się z tolerancją - okej, fajnie, ale dlaczego bycie wrogiem (np. tych nieszczęsnych gejowskich małżeństw) ma być postawą nietolerowaną? W istocie to
  • Odpowiedz