Wpis z mikrobloga

No jak mnie to #!$%@? setnie. Świeżo upieczony szef Mozilli, człowiek wyjątkowo użyteczny dla fundacji od wielu lat, musiał zrezygnować pod naporem homooszołomów, bo miał wobec homoseksualizmu poglądy krytyczne. Co więcej, nie obnosił się z nimi. Nie planował żadnego ucisku wobec pracowników lub użytkowników Firefoksa orientacji homo.

Jak, do jasnej cholery, ludzie LGBT chcą, by traktowano ich poważnie, kiedy zachowują się w przestrzeni publicznej jak małpy i nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie? Czy nie jest logicznym, że tolerancja i wolność poglądów powinna działać w obie strony?

http://www.wykop.pl/link/1935906/szef-mozilli-rezygnuje-krytykowano-go-za-poparcie-dla-zakazu/


#mozilla #firefox #mozarellaforex #it #lgbt #homoterroryzm #geje #lesbijki #lewackalogka #buldupy
  • 132
  • Odpowiedz
@PanBulka: Jakich przywilejów chcą homoseksualiści?


@Ginden: Chytre pytanie :-) Przecież nikt, kto nie jest homo, nie może odpowiedzieć na to pytanie... Ale wygląda na to, że chcą m.in. przywileju bezprocesowego skazywania ludzi ktorzy wyrażają inne poglądy. Skazywania oczywiście nie na więzienie (chociaż jak wiadomo można z tym polemizować) ale na przykład pozbawianie możliwości zarządzania dużą firmą...?
  • Odpowiedz
@firencombomaster: A ja Ci powiem, że moim zdaniem szukasz w złym miejscu. Jak mi powiedział jeden gość w mojej robocie, który ma na koncie wywołanie kilku niezłych przewrotów w firmie:

"Wiesz, ja mogę powiedzieć, że chcę tego i tego. I to pewnie przejdzie, bo będą się musieli posłuchać - ale wtedy będę podkopywał własną pozycję. Ja to chcę zrobić politycznie - tak pokierować ludźmi, żeby powiedzieć to co chcę, tylko
  • Odpowiedz
@mRzielony:

homosie mają ten problem, że wydaje im się, że kogoś obchodzą, podczas gdy zdecydowana większość ludzi ma ich zupełnie gdzieś, ale >skonfrontowana z bandą pajaców obnażających się na ulicy, automatycznie się jeży.


Jassne- nikogo nie obchodzą i większość ma ich gdzieś...A spam z kryptogejowskich portali, takich jak fronda, czy pch to robota reptilian...
  • Odpowiedz
@acor: gównoburze sa przede wszystkim o uznawanie ich związków za równoważne małżeństwu w świetle prawa i adopcję dzieci. Estetycznie dla większości ludzi pewnie stosunki homo są po prostu odrzucające, ale wątpię, by przeciętne janusze i grażyny poświęcali choć sekundę na przejmowanie się homosiami sami z siebie. Za to reakcja jest oczywista, gdy widzą paradę równości ;) Wszystko nakręcają media i same środowiska LGBT, które sobie bardziej szkodzą niż pomagają :)
  • Odpowiedz
@Ginden: nie no spoko, mi to wsio ryba tak naprawdę, tylko imo reakcja na bandę pedałów kręcących gołymi tyłkami na środku ulicy jakoś niespecjalnie poprawia ich PR w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
homosie mają ten problem, że wydaje im się, że kogoś obchodzą, podczas gdy zdecydowana większość ludzi ma ich zupełnie gdzieś


@mRzielony: no to skoro nikogo nie obchodzą, to jak to się stało, że CEO Mozilli pod ich wpływem ustąpił?
  • Odpowiedz
@firencombomaster: Lewacy mają swoją logikę i jeszcze potrafią napisać, że każdy kto im to wytknie jest nieskalany myśleniem. Trochę ich rozumiem, jakoś zareagować trzeba, a bez logicznych argumentów można jedynie obrażać. Jak tu:

Najłatwiej wszystko nazwać "lewactwem" i nie skalać się myśleniem.


Nikt mu tego prawa nie odbiera. Może sobie dalej głosić poglądy takie jakie chce, tylko nie jako CEO Mozilli. Na takich stanowiskach prywatne poglądy też się liczą i firma może nie chcieć być kojarzona z takimi
  • Odpowiedz