Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki pasywny dochód by Was zadowolił w wieku 35 lat? Ja mam 5200zł na czysto po kredytach z dwóch mieszkań, plus 1500zł z konta oszczędnościowego miesięcznie. Razem 6700zł. Niby dużo, ale z drugiej strony zarabiam 25k na rękę w #it i to 6700zł ginie. A jak to jest u Was? Sam się dorabiałem jak coś, wziąłem dwa kredyty 10 lat temu i są już spłacone.

#nieruchomosci #gielda #dywidenda #inwestycje #programista15k



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: gdzie mieszkania dają taki roi na czysto?
2600 + czynsz, to musi być jakieś duże miasto, bez kredo to ładnie Ci poszło ze spłatą.
Odezwij się na priv odnośnie konta oszczędnościowego.
U mnie aktualnie 4 mieszkania pod wynajem, dochód po opłatach (jeden aktywny kredyt) 5800zł / edit 30 lat będę miał we wrześniu :s
  • Odpowiedz
@JanNiezbednyX: Dokładnie. NIe wiem czy wiecie ale oszczedzanie to taki scam, ktoś sie cieszy że nagle na akcjach zarobił z 40% (wczęsniej stracił z 15%), na czysto wychodzi z 25% przez ostatnie 4 lat a od marca 2018 inflacja 44,5%. Czyli po inflacj iwychodzi może z 1-3% rocznie. Ja zarabiam kupe kasy i wszystko wydaje na radosci doczesne, przychód pasywny to najlpszy taki bez inwestowania, mam takiego 1tys co rzeczywiście
  • Odpowiedz
mnie zadowala 3200. zarabialem wiecej ale praca w delegacji mnie wykonczyla (astronauta na miedzynarodowej stacji kosmicznej)
  • Odpowiedz