Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki pasywny dochód by Was zadowolił w wieku 35 lat? Ja mam 5200zł na czysto po kredytach z dwóch mieszkań, plus 1500zł z konta oszczędnościowego miesięcznie. Razem 6700zł. Niby dużo, ale z drugiej strony zarabiam 25k na rękę w #it i to 6700zł ginie. A jak to jest u Was? Sam się dorabiałem jak coś, wziąłem dwa kredyty 10 lat temu i są już spłacone.

#nieruchomosci #gielda #dywidenda #inwestycje #programista15k



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby dużo, ale z drugiej strony zarabiam 25k na rękę w #it i to 6700zł ginie.


@mirko_anonim: Ja #!$%@?, to ledwo powyżej granicy ubóstwa. Nie wiedziałem, że siedzę tu z takimi biedakami, usuwam kontro i idę chyba na hejto, tam przynajmniej są ludzie, których bez rozterek można nazwać klasą średnią.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zarabiam 120 tys USD rocznie jako konsultant w rucham consulting, do tego mam z dywidend kolejne 80 tys usd, a w wolnych chwilach pracuje jako freelancer programista AI i mam z tego 50 tys usd rocznie okolo. Dorabiam tez jako lekarz akrobata na helikopterach z czego dostaje 30 tys usd.
Wszystko razem liczac wyjdzie, ze #!$%@? kasy mam, wszystko reinwestuje w gielde w Kongo, obecnie mam 5 mln zl
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Ja mam 4 mieszkania i wyciągam 9k z czynszów. Mam nadzieję, że mieszkania jeszcze zdrożeją przed spadkami, to jedno opchnę. Na czysto powinienem dostać +100% tego za ile kupiłem kiedyś, czyli jakby jedno mieszkanie za darmo. Później jak stanieją to odkupię, czyli znow bedę miał 4 mieszkania + zysk ze sprzedazy jednego, który wystarczy na kilka lat swobotnego życia. Później miekszania znów zdrozeją bo to idzie falami, i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 6700 ostatnio zapłaciłem za dwie bułki kajzerki i czokoszoki w biedronce, bo była 5 rano a ja już po dżogingu i kasierka nie miała wydać ze stówy i jakoś żal mi się jej zrobiło, więc dałej jej wszystko co akurat miałem w kieszeni od spodenek do dżogingu...

Mój dochód pasywny to zyski z pięciu hoteli w Turcji pobudowanych bez kredytu i dwóch w Egipcie też bez kredytu. To jakoś
  • Odpowiedz
5200zł na czysto po kredytach z dwóch mieszkań

wziąłem dwa kredyty 10 lat temu i są już spłacone


@mirko_anonim: hahahahaha to uczucie gdy jesteś takim nieudacznikiem, że nawet twój 3-linijkowy bait nie trzyma się kupy XDD
  • Odpowiedz