Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

673

Skażenie Bałtyku? Korodują pojemniki z niemiecką chemią

Skażenie Bałtyku? Korodują pojemniki z niemiecką chemią

Pamiątka po Niemcach z czasów wojny stanowi coraz większe zagrożenie. Mogą wylać się miliony ton paliwa. Kolejny rząd nawet palcem nie kiwnie

panodkultury
panodkultury
z
planeta.pl
dodany: 10.04.2025, 15:49:13
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    baltyk
  • #
    polskiemorze
  • #
    chemia
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

scenariusze związane z rozlewem na skutek rozpadu wraku Franken nie znajduja potwierdzenia
paczpan23
z portalmorski.pl
  • 0
Coś już jest robione w tym kierunku
sqbi_
z trojmiasto.pl
  • 0

Komentarze (135)

najlepsze

od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
10.04.2025, 18:16:27 via Wykop
  • 209
Clickbajt. Zakop. Te zbiorniki wylewają się od 50 lat :P
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dave8
dave8
10.04.2025, 20:39:01 via Wykop
  • 154
@od-bana-do-bana: i od 50 lat niemiaszki mają to w dupie, za to ważne jest żeby pociągnąć kolejną rure od ruskich
  • Odpowiedz
puto
puto
10.04.2025, 20:42:47 via Wykop
  • 29
@od-bana-do-bana: to tak jak z ociepleniem klimatu dlatego w tym przypadku płacisz eko podatki, a w przypadku pierwszego kwiczysz że clickbait xD
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath
10.04.2025, 16:56:23 via Wykop
  • 100
Kolejny rząd nawet palcem nie kiwnie

Nie nasze. Niech właściciele się tym zajmą.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

regent21
regent21
10.04.2025, 20:52:48 via Wykop
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Czesterek
Czesterek
10.04.2025, 20:57:07 via Wykop
  • 21
@regent21: To faktycznie ci ruscy i alianci to deble żeby zatapiać taką truciznę skoro widomo że pojemniki będą nieszczelne
  • Odpowiedz
lubieDuzeiGrubeKredki
lubieDuzeiGrubeKredki
10.04.2025, 18:36:09 via Wykop
  • 72
Część zbiorników z iperytem już dawno przerdzewiała, a nasi "ichtiolodzy" zastanawiają się skąd takie owrzodzenia u łososiowatych wstępujących do rzek z Bałtyku, o poparzonych flądrach czy nawet rybakach, którzy wyjęli bryłę iperytu na pokład kutra zaplątaną w sieć nie wspomnę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funeralmoon
funeralmoon
10.04.2025, 16:09:30 via Android
  • 46
Proszki z Niemczech ;)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Potwornik
Potwornik
Potwornik
10.04.2025, 20:42:42 via Wykop
  • 6
@funeralmoon: od nazistów nie Niemców. Co Ty wymyślasz człowieku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
drahenfellow
drahenfellow
11.04.2025, 09:52:42 via Wykop
  • 2
@funeralmoon: Chemia z Niemiec podobno najlepsza ;)
  • Odpowiedz
Damntrain
Damntrain
Damntrain
10.04.2025, 21:06:08 via Wykop
  • 31
może trzeba wprowadzić jakiś dodatkowy podatek i wtedy się wszystko unormuje, dodatkowo Strefa Czystego Bałtyku załatwi sprawę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lubiecie
lubiecie
lubiecie
10.04.2025, 21:45:30 via iOS
  • 4
@Damntrain strefa czystego Bałtyku xD ten ściek nigdy nie będzie czysty
  • Odpowiedz
raxon1
raxon1
raxon1
11.04.2025, 06:53:06 via Wykop
  • 0
@Damntrain: to by zrobic tak zeny za unijne pieniadze niemieckie firmy cxyscily to by sie zgodzili, inaczej sie nie oplaca
  • Odpowiedz
kayo
kayo
10.04.2025, 20:49:59 via Wykop
  • 23
Ponoć niemiecka chemia najlepsza…
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

QBA__
QBA__
10.04.2025, 20:58:28 via Android
  • 18
@kayo tu mam zdjęcie tych pojemników
QBA__ - @kayo tu mam zdjęcie tych pojemników

źródło: temp_file2768375186754472589

Pobierz
  • Odpowiedz
Fkyt
Fkyt
Fkyt
11.04.2025, 15:18:23 via Wykop
  • 4
@kayo:
Fkyt - @kayo:

źródło: IMG_6651

Pobierz
  • Odpowiedz
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
11.04.2025, 05:08:25 via Wykop
  • 13
Ogólnie za wszelkie szkody wynikłe z 2 wojny światowej w okręgu Europy odpowiadać powinny państwa, które tą wojnę wywołały, czyli głównie Niemcy i Rosjanie + ewentualnie w mniejszym stopniu Włochy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zylet
Zylet
14.04.2025, 10:46:48 via Wykop
  • 0
@kupkesobieciagne: ale powiedzą, że nie odpowiedzą, i co im zrobisz?
  • Odpowiedz
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
14.04.2025, 11:08:19 via Wykop
  • 0
@Zylet: Sankcje, zerwanie stosunków dyplomowych lub wypowiedzenie wojny. Typowe trio.
  • Odpowiedz
D.....g
D.....g
konto usunięte 10.04.2025, 20:45:33 via Wykop
  • 12
Smacznej bałtyckiej rybki życzę.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

regent21
regent21
10.04.2025, 20:55:03 via Wykop
  • 4
@Damon-Strong: warto obejrzeć szwedzki dokument o jedzeniu. " Wiesz co jesz. Ryby" Szwedzi odradzają jedzenie ryb z Bałtyku.
  • Odpowiedz
regent21
regent21
10.04.2025, 21:20:48 via Wykop
  • 12
@Pieskor: nie rozumiem twojego sposobu wypowiedzi. Sorry
Zwyczajnie tylko chciałem ci zaproponować obejrzenie dokumentu i rybach jako produkcie spożywczym.

28.50s
regent21 - @Pieskor: nie rozumiem twojego sposobu wypowiedzi. Sorry 
Zwyczajnie tylko...
  • Odpowiedz
partiid
partiid
11.04.2025, 06:54:27 via Android
  • 10
Baltyk od II wojny to bagno, które co roku jest zatrute. Dziwie się wszystkim polaczkom co tam jeżdżą na wakacje - tłok, patologiczna muza puszczana przez pijane karyny, sinice, płaczące bombelki i mrożona rybka z atlantyku z frytami, tysięczny raz na tym samym oleju, sprzedawana jako nowa za 50zl za 100g.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

leon81
leon81
11.04.2025, 08:11:24 via Wykop
  • 4
@partiid: niech lepiej patologia siedzi sobie nad Bałtykiem. Nie potrzeba ich w ciepłych krajach tam gdzie wypoczywają normalni Polacy.
  • Odpowiedz
doker0
doker0
10.04.2025, 19:55:05 via Wykop
  • 8
P-------ć niemcom taką karę, że im się będzie opłacać to wydobyć!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paveua
paveua
10.04.2025, 20:04:29 via Wykop
  • 1
@doker0: ruscy pomagali je neutralizować i przy okazji zbudowali nord stream 2
  • Odpowiedz
GeDox
GeDox
GeDox
11.04.2025, 10:01:49 via Wykop
  • 0
@doker0: przecież zatopiło to USA i Ruscy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
3000
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2993
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2837
Nie jedziemy na Mundial!
Nie jedziemy na Mundial!
2422
Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
2262
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking