Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Zbliża się lato, dla mnie to moment w którym mam znacznie więcej czasu na pracę, dla Ciebie moment w którym uświadamiasz sobie, że na to lato formy już nie zrobisz… zaskakujące jak w tym momencie do siebie pasujemy.

A tak poważniej, od ponad 3 lat zajmuje się prowadzeniem ludzi online, polega to mniej więcej na tym, że Ty płacisz mi swój ciężko zarobiony pieniądz, a ja oszczędzam Twój cenny czas który mógłbyś zmarnować trenując źle technicznie, nieprzemyślanym planem treningowym, jedząc w nieodpowiedni sposób lub co najgorsze waląc towar 3 lata podczas gdy nikt by Cię o to nie posądził.

Mam na swoim koncie wiele przemian klientów, wiele zdobytych medali, a przede wszystkim mam zakola, mniej niż 180cm wzrostu i jestem czynny seksualnie, to chyba wystarczający powód żeby spróbować.

Jak nie masz planów na lato, to zachęcam do skorzystania z oferty.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

Zbliża się lato, dla mnie to moment w którym mam znacznie wię...

źródło: IMG_8475

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Lewusx: Wrzuciłeś fajnego posta z humorkiem a niektórzy i tak się spruli xD Ja #!$%@?, wykopkom nie dogodzisz.

Chude szczury zamiast zrobić coś z własnym ciałem którego nie akceptują to bedą projektować swoje kompleksy na większych od siebie.
  • Odpowiedz
@Medicine676: ja chodzę na siłkę 15 lat, mam 180 wzrostu, 106 kg wagi, koks mi średnio podchodzi, wolę inne używki (tak, wiem, o inny koks chodzi), widoczne mięśnie brzucha, wyglądam bardziej niż super jak na 30 lat i na oddziale, na który ja uczęszczam, wyglądam zdecydowanie najlepiej. Wszyscy z udarami i alzhaimerami mogą się schować. Moja choroba postępuje wyłącznie w jedną stronę i skracając sobie życie sterydami, sprawiam, że najlepszy jego
  • Odpowiedz