Wpis z mikrobloga

@basayev: Większość gier, które w tamtych czasach grałem i były na moim profili w topce ogrywanych, to były piraty xD
Pamiętam, jak się okazało że zamykają ten komnikator i cała moja "biblioteka" ogranych gier pójdzie w #!$%@?, tak jakoś smutno było wtedy. Ale wtedy też już powoli wchodził Steam do mainstreamu więc jakoś tak się zapomniało o tym
  • Odpowiedz
@PanHeniek45: haha, z tego to nigdy nie korzystałem, bo jak mając ledwo 10 lat instalowałem spiraconego NFS Hot Pursuit 2, to bałem się że to jakiś hakerski program, bo spy i ta ikonka szpiega xDDDD Fajne to czasy były xD
  • Odpowiedz
@basayev: zajebisty to był program - widziałeś w co, gdzie i na jakim serwerze grają znajomi. Ulubione serwery. Podgląd na żywo. A potem zmienili przeznaczenie apki i wszystkie znajomości poszły w otchłań :(
  • Odpowiedz
@basayev: ale żeś mi opie szufladkę w mózgu uruchomił. Nawet nie pamiętam w którym momencie przestałem tego używać. Tak po prostu za którymś formatem zapomniałem zainstalować od nowa xfire i dopiero teraz mi się przypomniało że coś takiego było i nawet jakiś czas korzystałem xD
  • Odpowiedz