Wpis z mikrobloga

Prove me wrong, że:

Głosy oddane 15X na Romana były zdecydowanie najcenniejszymi głosami oddanymi w wyborach, jeśli chodzi o ich wpływ na rzeczywistość dzisiaj.

Byli ludzie, którzy specjalnie po to jechali do Kielc z innych regionów.

Giertych nie tylko popycha koalicję w stronę twardej linii rozliczenia PiS, ale i odwala sam i nieodpłatnie kawał roboty zbierając po cichu świadków koronnych na tę mafię.

Bez ludzi jak Giertych mogło nam grozić ogólne rozmemłanie i scenariusz słowacki.

#bekazpisu #polityka
ish_waw - Prove me wrong, że:

Głosy oddane 15X na Romana były zdecydowanie najcennie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Głosy oddane 15X na Romana były zdecydowanie najcenniejszymi głosami oddanymi w wyborach,


@ish_waw: najlepsze jest to że on nawet nie ruszył swojego tyłka ze słonecznej Italii i prowadził kampanie w internecie a i tak wygrał
  • Odpowiedz
bo to był Czarnek - wersja beta,


@WaveCreator: przecież on był jeszcze gorszy od czarnka xD znacznie głupszy i przez te 2 lata bardziej #!$%@?ł polskie szkolnictwo xD Romek był tak tragiczny, że nawet kaczor nim gardził xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: pamiętam jak wizytował moje liceum, śpiewaliśmy pod budynkiem klasyczne "Giertych do wora, wór do jeziora" xD

Szkoła z okazji wizyty zrobiła dzień wolny wszystkim poza "delegacją" samorządu uczniowskiego bo się bali "ekscesów" xD
  • Odpowiedz
@ish_waw: Nie ma takiego drugiego człowieka w moim życiu, od nienawiści do niego za czasów LPRu do miłości obecnie. No może trochę kiedyś idiota Terlikowski szacunek teraz mój ma, ale do Konia to się nie umywa.
  • Odpowiedz
@ish_waw Giertych kompletnie nie moja bajka nie lubię i gardzę nim jako człowiekiem, ale za rozliczenia pisowców najwyższe propsy, podobnie jak dla Sienkiewicza za odbicie TVP i Bodnara za odbicie prokuratury.
  • Odpowiedz
@ish_waw: jak dla mnie Romek się rehabilituje za to co wyczyniał w latach 90 i później w rządzie. Wiem, że poglądów raczej nie zmienił, ale jego nienawiść do PiSu pozwala mu je schować do kieszeni. Ultraprawak udaje centrowca, a jego pobudki mnie niewiele interesują w tym przypadku. Ważne jest co robi.
  • Odpowiedz
@ish_waw: nie lubię konia, bo to był Czarnek - wersja beta, ale jak to mówią hamerykanie "give credit where credit is due" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: Giertych, za możliwość rozliczenia PiSu, schował swoje poglądy do szafy i nie angażuje się w światopoglądowe spory.
  • Odpowiedz
@ish_waw nieźle … brunatny Romek, dzięki niemu po części są marsze niepodległości a tutaj mu Wykop laurki pisze XD

Za 5 lat neuropa będzie o Korwinie tak pisać jak się okaże że on akceptuję homeseksualistow XD
  • Odpowiedz
@ish_waw: on jest tylko przykładem, że człowiek w miarę myślący może przewartościować swoje poglądy o 180 stopni po bliższym kontakcie z Karakanem. Słabsi jak Lepper wybrali linę albo mu w tym pomogli.
  • Odpowiedz