Aktywne Wpisy

nO-C34 +120
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
Pobierz
pieknylowca +77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Krótkie przemyślenie od przedsiębiorcy krwiopijcy. Dla mnie jako małego dewelopera (sprzedaż średnia z ostatnich 5 lat to średnio 5mln PLN netto przychodu) rozwiązanie w postaci mieszkań socjalnych to strzał w dziesiątkę. Budujemy w obrębie powiatów, czyli tam gdzie mieszkalnictwo socjalne jest naprawdę potrzebne. Chciałbym aby weszło to jak najszybciej. Zamiast bawić się w sprzedaż, reklamy, banery, notariuszy dla pojedynczych szeregów/mieszkań, to wszystko tak naprawdę co zbuduję odkupi gmina. Nie oszukujmy się, że najwięksi w branży będą budowali w powiatach czy wchodzili ze mną w przetargi. Mam doświadczenie w budowie, przetarg z racji też tego że buduję u siebie w okolicy mam wygrany na 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymam kciuki za mieszkalnictwo socjalne. Dla mnie łatwiejszy zarobek, gmina nie będzie marudziła przy odbiorach, zbyt pewny, mniej problemów. Mam nadzieję, że wejdzie jak najszybciej. Jak robiliśmy wstępne szacunki do zysk roczny podwoję, a przychód będzie zwiększony o 50%.
#nieruchomosci #mieszkanie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim