Wpis z mikrobloga

mam wrażenie, że wszyscy na wykopie zarabiają co najmniej 20k, więc teraz coś ode mnie, żebyście się lepiej poczuli. mam 600 zł na koncie i ostatnią drogą rzecz którą sobie kupiłam byly spodnie miesiąc temu za 99 zł, które i tak się rozciągnęły i ich nie nosze.
#pieniadze #zalesie #praca #pracbaza
  • 26
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Jak sie duzo zarabia to zycie czesto wygląda tak że kupujesz coś za 100tys ale brakowło Ci kasy wiec masz 30tys zuzytego debetu na koncie dopóki nie wpłynie kolejna kasa.
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że wszyscy na wykopie zarabiają co najmniej 20k


@njdnsjdnjs: Gdyby tak było, to wykopki nie #!$%@?ły by się o to, że za gierkę na steamie trzeba wydać oszałamiające 3-4 stówy xD
I wydali by te kilka dych na YT premium zamiast robić znaleziska że muszą oglądać reklamy xD
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: wyluzuj. 95% tutejszych userów to dzieciory albo przegrywy. Pozostałe 5% albo siedzi tutaj z powodu nadmiaru wolnego czasu w robocie lub ma jakieś deficyty socjalizacyjne. 99,9% wykopków 20k naraz w życiu nie widziało na oczy ;)
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs najważniejsze czy dobrze Ci z tym@czy nie i tyle. Sam teraz jestem@w robocie za ponad 3k na rękę za dzień, a miesiąc temu też kupilem@Sobie spodnie z hm za 45 zł w których teraz siedzę.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: wiem jak to jest. ja zarabiam 12k brutto na uop i to jest doslownie granica ubóstwa mieszkając w duzym mieście i płacąc do tego 3k raty kredytu na mieszkanie. do tego rachunki i zostaja ci grosze na przezycie
  • Odpowiedz
Gdyby tak było, to wykopki nie #!$%@?ły by się o to, że za gierkę na steamie trzeba wydać oszałamiające 3-4 stówy xD


@NaczelnyWoody: widzę, że twoje pojęcie o ludziach zarabiających takie kwoty jest dosłownie zerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
wiem jak to jest. ja zarabiam 12k brutto na uop i to jest doslownie granica ubóstwa mieszkając w duzym mieście i płacąc do tego 3k raty


@najwyzszymaszt: mam podejrzenia ze doslownie nie wiesz jak to jest XD zostaje ci 9k z czego niewiele idzie na oplaty, no ale powiedzmy niech bedzie, ze zostaje ci 8k. to nadal jest sporo wiecej kasy niz niektorzy w ogole zarabiaja (w tym ja). nie wiem
  • Odpowiedz
oszałamiające 3-4 stówy


@NaczelnyWoody: prawda jest taka ze nie chodzi o to ze 300zł to dużo, tylko ze te gry sa #!$%@? drogie i poprostu nie bede kupowac tak drogich gier
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs

z moich obliczen wynika ze zostaje ci 4300. dla mnie to jest duzo i bym sobie zycie na nowo ulozyla ale ja mam obnizone standardy wiec punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia


Tak Ci się wydaje. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Fajnie ogólnienie, uwielbiam termin "wykopki" tak jakby to był jakiś monolityczny byt xD
Ale nawet gdyby tak było, to serio nie potrafisz sobie wyobrazić że kogoś może być stać ORAZ uważać ceny gier za zbyt wysokie a ilość reklam za przesadną? Czy ten mem "leave the multibillion corporation alone" jest o tobie? xD
  • Odpowiedz
a ilość reklam za przesadną? Czy ten mem "leave the multibillion corporation alone" jest o tobie? xD


@salad_fingers: żałujesz corpom ogladania reklam? jak smiesz OKRADAC google z CONTENTU
  • Odpowiedz