Wpis z mikrobloga

Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa? Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów. Na co to komu? Rywalizacja w imię czego? Tylko coraz lepszy telewizor, samochód, zamiast skupić się na budowaniu szczęścia na rzeczach niematerialnych.
Trudno dziś przez to o normalnego faceta, który ma uczucia, nie jest robotem.

Hajs hajs hajs, sława, podziw.
Do tego agresja, narzucanie własnego zdania, które w jego odczuciu jest jedyne słuszne.

Nie mówię tutaj o swoim facecie. Mój potrafi uronić łzę i cieszy mnie to. Ale większość facetów taka nie jest. Faceci nie potrafią nawet kochać, wymuszają seks fochami, zamiast dać poczucie bezpieczeństwa i świadectwo swoich uczuć kobiecie. Wystarczy ją wysłuchać, być pomocnym, rozumieć jej uczucia, być empatycznym dla słabszych, i dla zwierząt, nie być zapatrzonym w czubek własnego kootasa chamem, liczyć się ze zdaniem innych.

Dziś o takiego bardzo trudno. Pieprzone zwierzęta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #przemyslenia
  • 179
  • Odpowiedz
Pieprzony wyścig szczurów. Na co to komu? Rywalizacja w imię czego?


@AlienFromWenus: w imie tego aby zostać wybranym przez samice jako najlepszy z dostępnych samców.

narzucanie własnego zdania, które w jego odczuciu jest jedyne słuszne.

Nie mówię tutaj o swoim facecie.


sure ( ͡º ͜ʖ͡º) i dlatego kilka miesiecy temu dokładnie tak samo narzekałaś na swojego faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_od_Internetu: wystarczy poczytać w necie nawet tacy bracia samcy czy kosmita z wykopu to przykłady facetów których bym kijem nie tknęła, typowe samce, dla których kobiety są od tego by dostosowywały swoje życie do nich są do odrzutu.
  • Odpowiedz
Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa?


@AlienFromWenus: A co samo bycie za sobą niesie właściwie??

Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów.


Pokazanie,że jest się lepszym od innych jest istotne choćby na rynku pracy, jeśli udowodnisz, że
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: A może niech każdy będzie sobą i dobiera się w pary według własnych upodobań

Skoro masz własnego i jak sądzisz cudownego faceta to co inni obchodzą?

Najgorszy typ osoby co mówi innym jacy mają być jakby wszystkie rozumy pozjadała. Prawda jest taka, że jedyne na co Cię stać to wrzucenie do jednego wora wszystkich i prawienie jakichś naskórkowych rad z dupy bo wtedy czujesz się lepsza( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Twój 'ideał' to recepta na bycie gardzonym, a juz na pewno niepożądanym seksualnie przez kobiety. Zastanów się, czy chciałabyś by Twój syn był taki? Ciepła, płaczliwa klucha jest zerem dla kobiet. Dużo lepszy sukces z kobietami osiągnie totalny cham i burak, niż ten co jest empatyczny i uroni łezkę
  • Odpowiedz