Wpis z mikrobloga

Dlaczego faceci muszą być tacy agresywni, bez emocji, empatii i człowieczeństwa? Zero ludzkich odruchów, tylko maszyny, którym nadrzędnym celem jest zarabiać hajs, bo nie liczy się dla nich być, tylko mieć, i to nie dla siebie, ale by pokazać się innym, że jest lepszy. Pieprzony wyścig szczurów. Na co to komu? Rywalizacja w imię czego? Tylko coraz lepszy telewizor, samochód, zamiast skupić się na budowaniu szczęścia na rzeczach niematerialnych.
Trudno dziś przez to o normalnego faceta, który ma uczucia, nie jest robotem.

Hajs hajs hajs, sława, podziw.
Do tego agresja, narzucanie własnego zdania, które w jego odczuciu jest jedyne słuszne.

Nie mówię tutaj o swoim facecie. Mój potrafi uronić łzę i cieszy mnie to. Ale większość facetów taka nie jest. Faceci nie potrafią nawet kochać, wymuszają seks fochami, zamiast dać poczucie bezpieczeństwa i świadectwo swoich uczuć kobiecie. Wystarczy ją wysłuchać, być pomocnym, rozumieć jej uczucia, być empatycznym dla słabszych, i dla zwierząt, nie być zapatrzonym w czubek własnego kootasa chamem, liczyć się ze zdaniem innych.

Dziś o takiego bardzo trudno. Pieprzone zwierzęta.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #przemyslenia
  • 179
  • Odpowiedz
Nie będę akceptować facetów którzy mi nie służą / leżą


@AlienFromWenus: ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że nie mam zamiaru zmieniać na siłę pracy by zarabiać więcej by kupować niepotrzebne mi rzeczy i nazywa to brakiem rozwoju xD


@AlienFromWenus: Ja to akurat bym wolał kobietę, która w ogóle nie chce pracować, tylko zajmować się domem i rodzić dzieci :)
  • Odpowiedz
Cały twój tekst to jest to o czym mówisz, a teraz najśmieszniejsze jest to o czym myślisz.


@kupkesobieciagne:

Najśmieszniejsze jest to że piertolisz mi teraz jakieś farmazony, napisałam o czym myślę ale random z neta myśli, że wie lepiej xD

Nie mam pojęcia skąd się takie betonowe jednostki biorą, ale już mnie irytuje twoje zachowanie, takie "jam jest facet, ja wiem lepiej". Gunwo prawda. To jedno z tych zachowań którym gardzę
  • Odpowiedz
gdybyście robiły jak mówicie to byłoby


@malinq:

Przecież robię jak mówię więc o uj się mnie czepiasz?

Największymi materialistkami są kobiety, widać to choćby po żulach na ulicach


@Stuba: kobiety nie mają parcia by mieć jacht i harem chadow.

póki byłem empatyczny i kochający to wykorzystywano mnie i zdradzano. Życie mnie tego oduczyło.


@malinq: a jak ja poznałam faceta który był chamski to kopnęłam go w doopę.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Dokładnie tak jak przedmówcy powiedzieli. Stałem sie taki, bo kiedyś jedna dziewczyna mi powiedziała ze mam za mało ambicji, a ona chciałaby już faceta z dobrą pracą, samochodem i bezpieczną sytuacją finansową, po czym mnie zostawiła.

Kiedyś miałem naprawdę wywalone w rzeczy materialne.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: śmiem twierdzić że jestem mądrzejsza od ciebie, przynajmniej jak nie znam odpowiedzi na pytanie to nie mówię komuś, że ma sam sobie odpowiedzieć i to jeszcze sugerując mu, że gdzieś tam w głowie zna odpowiedź, ale nie dlatego, że to gdzieś przeczytał, ale dlatego, że uważa to za oczywiste, że powinnam znać na to odpowiedź. Po prostu żałosna przepychanka i brak konkretów.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Jesteś idiotką, do tego z wybujałym ego, która twierdzi, że to mężczyźni są materialistkami, a nie kobiety, gdy jest dokładnie na odwrót i naturalnym podstawowym jestestwem kobiet jest bycie egocentryczną materialistką.

A co do tego, co masz w łbie. Po to napisałem o podświadomości. Jedno piszesz, że chcesz, a w rzeczywistości myślisz o czymś innym, jak to kobieta.
  • Odpowiedz
To zabawne, bo kojarzę cie na wypoku głównie z głupich i nawet agresywnych wpisów, a narzekasz jacy to ci faceci źli. Tak tam kobietkowa toksyczność.

Nie mówię tutaj o swoim facecie... Faceci nie potrafią nawet kochać, wymuszają seks fochami


@AlienFromWenus:

Ciekawe co na to twój facet, że on taki to nie jest, ale inny wg. ciebie wymuszają seks fochami xD
  • Odpowiedz