Wpis z mikrobloga

Jest coś na uspokojenie co można codziennie brać? Jest pregabalina która specyficznie uspokaja (nie wszystko) i z tygodnia na tydzień trzeba by zwiększać o 75 jeśli chce się mieć działanie uspokajające. Benzo które ci nie wypiszą i tolerka rośnie podobnie. Mówią że SSRI potrafi łagodzić lęk, nerwy ale tego nie odczułem. Czy jest coś innego co można brać codziennie na uspokojenie i działa?
#psychiatria #leki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xiv7: jest, ale ludzie na te leki narzekają.

takimi lekami sa ssri/snri/trazodon/pramolan/ od biedy neuroleptyki.
działania jak po benzo albo pregabalinie nie uświadczysz, bo to działanie jest samo w sobie narkotyczne.
mi tam benzo wypisują od wielu lat bez narzekania na każdej wizycie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@10129: wszystko co wymieniłeś próbowałem, właśnie to jest chu*owe że nie ma tak naprawdę leków na nerwicę i przez stres nie możesz nawet usnąć, pramolan to słabszy stary lek, hydro to już w ogóle słaba, ta pregaba która ekstremalnie rośnie tolerka, ew benzo które uzależniają i są tabu
  • Odpowiedz
@xiv7: leki na psychozy sedatywne Cie usadzą na dupie, ale to na ogół nie jest warte skutki ubocznych i samopoczucia po nich.
no niestety, takie typowo silnie uspokajajaće działanie na psychikę bez usypiania, działające i na somatyke i na aspekt psychiczny działają poprzez neuroprzekaźniki które uzależniają.

coś kombinowali z nowymi gabaergikami które miały tolerancji nie wywoływać , ale coś to utknęło w miejscu bo od 5 lat o tym słyszałem.
  • Odpowiedz