Wpis z mikrobloga

@cichooo jeszcze warto zabrać trytytki...4 lata tuklem sie dużym po Niemczech same nocki bo BDF i podziękuję. Jak ktoś nie lubi tej pracy to szybko odpadnie. Zacząłem mając 21 lat i była to dla mnie fajna przygoda, na początku każdy wyjazd był takim wow, a pod koniec to rzygalem tymi Niemcami. Może na krótki czas praca fajna, odłożyć trochę kasy i uciekac. Powodzenia!
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@WojowniczyKamil jak się jeździ w kółko to samo, to faktycznie można zwariować.

Gdybym miał wybór, jeździłbym tylko Benelux i Skandynawię. Niemców nienawidze jak żyd Pana Jezusa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@cichooo: byłem w marcu na 4tyg we Francji busem. 300 na dzien, umowa zlecenie. Mała firma z Krakowa. Nie byłem przemęczony, ale czułem się jak śmieć mieszkając w tym aucie, martwiąc się policja wiecznie we Francji. Jeździłem tak z 10h na dzień. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@cichooo: wydawało mi się że z 6-7 lat temu były podobne stawki.. przecież jakby chociaż policzyć minimalna krajową 4300 + ustawowe diety w zachodniej europie 40-50 eur jakie się należą, to wychodzi ze powinno się przynajmniej 8.5k zarabiać. Przecież z tego 6k żeby została jakaś rozsądna kwota, to trzeba się żywić faktycznie samym syfem, biorąc pod uwagę ile się pracuje.

W sumie to nie napisałeś. Przeciętnie w takich 3 tygodniach
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@AspoleczneUfo o to w tym chodzi, że tu nie można się martwić, to nie twoje, ty tylko jedziesz, co cię obchodzi jak się zepsuje?

@Uppsala to rób uprawnienia, można dostać dofinansowanie z UE w biurze zatrudnień

@ccombat na przykład? Słuchaj, zależy jak się dogadasz, wiem, że niektórzy w mojej firmie dostają dodatki do żarcia, ja tego nie chce, może i jestem durny, może nie, po prostu nie chce. Im mniej kontaktów i zawiłości z szefostwem
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Uppsala uwierz w siebie chłopie, wszystko się da, a bariery to są tylko w twojej głowie i na autostradzie

@quizonmyface ten, na którym jeżdżę może zabrać o wiele więcej niż ma wbite w dowód. One śmiało mogą jechać z dwiema tonami, bez żadnego zagrożenia, a to że w dowodzie jest 850kg wbite, znaczy tylko tyle, że ten pojazd nie moze przekroczyc 3.5t bo inaczej musialby byc zarejestrowany jako ciężarowy.

Oczywiście,
  • Odpowiedz