Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jasper-jons: nie, nie gardzimy kierowcami busów, bo często sami nimi byliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cichooo świetnie opisane, aż się wspomnienia z busów uruchomiły, prawie 3lata tam spędziłem, później 3lata wokół komina z codziennymi powrotami, a teraz od dwóch lat już na dużym.
Tacho to temat rzeka, podstawy są bardzo proste :
Okresy dzieli się na dzienne, tygodniowe i dwutygodniowe.

Dziennie możesz jechać max 9h, a ogólnie
Given - @jasper-jons: nie, nie gardzimy kierowcami busów, bo często sami nimi byliśmy...

źródło: obraz_2024-05-20_222958325

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Given dzięki za odpowiedź. Ja muszę tego dotknąć żeby to zrozumieć, bo fajnie się czyta, ale nie mając tego przed sobą wydaje się to tak skomplikowane, że szok.

W swoich tachobuchach mam taki bajzel, że tam się ciężko połapać i ostatnio jak bag to zobaczył to po prostu mi oddał książkę i kazał jechać xD

Szerokości!
  • Odpowiedz
@cichooo: no na początku jak wsiadłem to też nic z tego nie rozumiałem, przychodzi samo z czasem. Tam jeszcze sporo rzeczy dochodzi, typu rozpoczęcia w każdym kraju, w Hiszpanii rozpoczęcia robisz w każdym regionie, pauzy promowe etc xd
  • Odpowiedz
@cichooo: fajny i ciekawy wpis, jakaś nowość na wykopie jak dla mnie. Widać, że lubisz swoją pracę, a to bardzo ważne. Ciesz się nadal tym co robisz i powodzenia :) będę czekać na kolejne ciekawostki. Swoją drogą fajny masz styl pisania. Tak trzymaj
  • Odpowiedz
@cichooo kierowca busa jak żyje to ma #!$%@?ć a jak zaczyna wypuszczać ostatnie tchnienia to ma się nafurać i dalej #!$%@?ć i ma być na tyle sprytny żeby szef mu nie musiał tego tłumaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Świetny teks, dobrze się czytało
  • Odpowiedz
@KwasnyDaniel: Sam pracuje w Arcelorze na walcowni średniej (stanowiska wolę nie podawać bo „szef” może mnie namierzyć xD) i męczarnia mimo wszystko jest to straszna, a zarobki godne pożałowania bo goła wypłata to 4820 zł. Teraz w maju wziąłem wypłaty 7300 tylko dlatego, że #!$%@?łem nadgodzin i wpadły premię za dzień hutnika i ebitda. Siedzę zamknięty na hali, słońca widzę tyle co na obchodzie i #!$%@? idzie już dostać
  • Odpowiedz