Wpis z mikrobloga

@duszan_z_kapitana_dupy: tak grube frytki wcale nie są tak dobre jak wszyscy uważają, najlepsze to standardowy rozmiar ze względu na propocje usmażonej zewnętrznej powierzchni do wewnętrznej miękkiej konsystencji przyprawionej nie tylko solą ale też przyprawą do frytek. Takie jak na zdjęciu zawierają za dużą ilość miękkiego materiału co przekłąda się na brak chrupkości.
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Jestem krytykiem baitów.

Bardzo doceniam całokształt Twojej twórczości, ale sam się zastanawiam, czy ten bait jest słaby czy genialny. Jakby spojrzeć na niego bez kontekstu - wydaje się słaby i low effort. Ale może to jest awangardowy performens pokazujący, że żeby zbaitować wykopka wystarczy wymyśleć dosłownie cokolwiek? W każdym razie gratuluję odpowiedzi wykopków, a nad naiwnością ludzi na tym portalu można uronić łzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@duszan_z_kapitana_dupy trzeba rolnikom powiedzieć, żeby zamiast do skupu sprzedawać towar to otwierało foodtrucki.
#!$%@? jeden ziemniak za kilkanaście złotych, 8 gram śmietany z czosnkiem za 10 złotych, zamiast drogiego wynajmu lokalu wystarczy stary Lublin.
#!$%@?ł bym prądem ta branże, jak tylko widzę budy ręką świerzbi żeby wykręcić numer 777 i 7.
  • Odpowiedz
@kinkykylie no zajebiście że masz worek surowych ziemniaków, ale tu dochodzi czyjaś praca, kupno i amortyzacja sprzętu oraz samego auta, torebki, środki czystości itp, haracze dla państwa i jakiś jeszcze zarobek. Koszt surowca to jest ułamek kosztów.
  • Odpowiedz