Wpis z mikrobloga

Mariuszek zapomniał chyba, że w Internecie nie jest anonimowy. Zwłaszcza jeśli ma konto z imienia i nazwiska oraz wrzuca swoje zdjęcie na profilowe. Czemu mnie nie dziwi, że właśnie takich ludzi to przerasta. Ciekawe za ile będzie płakał jak troll nawołujący do zamachu na Tuska, że on wcale nie chciał i żartował XD

Ciekawe też jaką popiera partię skoro chce strzelać do Ukraińców i "#!$%@?ć pedałów"? Hmm, nie wiem, ale się domyślam. Zasięgi ma pewne ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazprawakow #neuropa #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka #ukraina #bekazpodludzi
Lambo994 - Mariuszek zapomniał chyba, że w Internecie nie jest anonimowy. Zwłaszcza j...

źródło: temp_file8294566142883916148

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Lambo994: ciekawe czy wie że Ukraińcy też jebią LGBT+ jeszcze bardziej niż Polacy co jest charakterystyczne dla większości krajów postkomunistycznych jedynie Słowenia i Estonia w pełni zalegalizowały LGBT+ a z komunistycznych to Kuba dopiero po fikołku Castro.
Żadna tajemnica że Ukraina jest mniej homofobiczna i skorumpowana niż Rosja ale za to bardziej niż Polska. Im bardziej na wschód tym większy smród.
Coś w tym jest, rzadko spotkasz otwartego wyborcę większości partii.
  • Odpowiedz
  • 6
@Skorvez_957_: To tak na logikę jeśli typ nienawidzi LGBT, to raczej powinien lubić Ukraińców skoro Ci też ich nienawidzą. Czemu więc stawia Ukraińców na równi z LGBT? Adriana po prostu chyba "#!$%@?ło" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu pełna zgoda im bardziej na wschód tym większa niechęć do LGBT, tylko co to zmienia? Debil z oficjalnego konta, które firmuje twarzą, imieniem i nazwiskiem pisze do bardzo znanej dziennikarki,
  • Odpowiedz
@Lambo994: prędzej Rrskich ci się nie patyczkują z homolobby, pewnie chodzi mu o to że globaliści wspierają Ukrainę i LGBT beneficient ruskiego miru na 100%
Tyle oglądają o podsłuchach, czipach, NWO a nie zdają sobie sprawy że nie są bezkarni na twitterku. Może inaczej czemu większość tych co wypisuje pogróżki karalne łączy miłość do tej samej opcji. Konfa to jedyna opcja w sejmie gdzie prorosyjskość i foliarstwo jest normą
  • Odpowiedz
  • 2
Tyle oglądają o podsłuchach, czipach, NWO a nie zdają sobie sprawy że nie są bezkarni na twitterku.


@Skorvez_957_: Dzwony po prostu myślą, że jak pan posterunkowy z ich wioski olewa 95 % zgłoszeń i ma je w dupie, to tak samo działa policja i poważne służby w całym kraju. Potem jest zonk, bo jednak policja i służby nie kończą się na posterunkowym Mariuszu z Dupy Dolnej. A jak się nawołuje do
  • Odpowiedz
@Lambo994: Mentzeny dobrze wiedzą do kogo adresują przekaz, czemu nie ma nadwyżki magicznych wojowników w innych partiach albo nie są tak widoczni ile mamy pokemonów w innych partiach a ile w Końfie. Mentzen nie czuje wstydu z tego powodu jeszcze się chełpił tym że kiedyś też dali szurów na listach tylko media nie wykryły albo zasłaniają się lewackim parytetety. Obawiam się że do europarlamentu uzyskają lepszy wynik z powodu niskiej frekwencji
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: nie byłbym taki pewien z tym, że Ukraińcy są bardziej anty LGBT niż przeciętny Polak.
Wydawali mi się bardziej otwarci i mniej świętoj..&ebliwi.
Ale to kwestia jednej wizyty i wydawania się, nie mam danych.
  • Odpowiedz
@Pix777: bardziej otwarci na teorie spiskowe ze wschodu ale pewnie w Polsce też są tacy zresztą nie raz słyszałem jak Ukraińcy między sobą się tłuką o Putina .
Są bardziej brutalni i z bardzo nienawidzą zwierząt, jak trafią się robotni to ok ale częściej natrafiało się na tych bardziej brutalnych niż Polacy za dawnych czasów często dochodziło do krwawych bijatyk między Ukraińcami na zachodzie Polski.
Dzisiaj się nieco ucywilizowali albo powymierali
  • Odpowiedz